Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek, rüyayı gören kimsenin işlerine ortak olan inatçı ve zor kişilere delalet etmektedir. Rüyada odun gören kimse, kişi iş yaşamında ya da özel hayatında kendisi ile uyumlu olmayan kişilerle birliktelik kurarak, hanesinde oluşturacağı sıkıntıları ifade etmektedir.

Rüyada Odun Görmek İslami Anlamı

Rüya alimlerinden Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı zorlukların üstesinden gelen kişinin elde edeceği nasip olarak yorumlamıştır. Rüyada odun görmek, dini açıdan rüyada odun görmek ise güçlükle elde edilen kısmet ve bereket anlamına gelmektedir. Eğer, rüyayı gören kişi bayan ise evlilik ya da hanede oluşacak maddi sıkıntılara yorumlanmaktadır. Hem erkek hem de bayan için oluşan sıkıntılar kişinin emekleri sonucunda tek tek halledilip, kısa zamanda rızkın genişlemesi rüya tabiri arasındadır.

Rüyada Odun Görmek İhya

Rüyada odun görmek , inatçı , her zaman kendi bildiğini okuyan , pinti , hiçbir zaman laf dinlemeyen ve asi birisine delalet eder.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin hem zorluklardan hem de sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına , siyasette görev alacağına ve servet sahibi olup huzura kavuşacağına işaret eder.

Eğer rüyada büyük bir odun parçası gördüyseniz , helal olmayan ve hileyle kazanılmış olan bir kazanca sahip olacağınıza alamet eder.

Bunun yanı sıra sizi çok iyi bilen ve sevmiş olduğunuz kişinin sizin arkanızdan iş çevireceğine ve bunu yakın zaman içerisinde öğreneceğinize yorulur. Rüya sahibinin rütbesinin kısa süre içerisinde artacağına işaret eder.

Rüyada Yaş Odun Görmek Nedir?

Rüyada yaş odun gördüyseniz , karmaşa içerisine gireceğinize , bazı kişilerle anlaşmazlıklar ve kavgalar yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Odun Toplamak

Rüyada Odun Toplamak

Rüyada odun toplamak, rüyayı gören kişinin nasibini kendi emekleri ve çabaları sonucunda elde edeceğine delalet etmektedir. Ayrıca, rüyayı gören kişi erkekse yeni bir iş ya da mevki değişikliğini nitelemektedir.

Rüyada odun toplamak , Genel olarak dedikodu olarak tabir edilir. Yani rüyayı gören kişi duymuş olduğu bazı lafları başka insanlara anlatıp o kişilerin arasını bozacağına işaret eder.

Yani kişinin bunun gibi kötü alışkanlıkları bulunmaktadır. Kişi çevresine karşı böyle sorumsuzca şeyler yaptığından dolayı insanları kendisinden yavaş yavaş soğutmaya başlayacaktır.

Bu durum sizi zarara uğrayacak hatta çevrenizde bulunan insanlar sizin hakkınızda hep kötü düşünecekler.

Rüyada odun toplamak , rüyayı gören kişi her konuda başarılı olduğu için karşınıza çıkacak olan kişiler size engel olmaya çalışacak ve bu kişilerle çok tatsız olaylar yaşayacaksınız.

Rüyada Odun Dizmek

Rüyada odun dizmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve bereketi az olan günleri atlatarak, refaha ermesine delalet eder. Eğer kişi iş ya da özel hayatında birtakım sıkıntılar yaşamış, özel nedenleri ile iş ya da ev değişikliği yapmışsa zamanla tüm düzenini kurarak, kısa sürede hanede bereketli günleri getireceğine yorumlanır

Rüyada Odun Kırmak

Rüyada odun kırmak, iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. İlk yorum, kişinin özel hayatında yaşayacağı kırgınlıkları ve üzüntüleri ifade etmektedir. Özellikle kişi evliyse evlilik hayatında meydana gelecek olumsuz durumlara delalettir. Kişi bekarsa, yakın çevresinden duyacağı sözle üzerine hanesinde dedikodunun ve fesatlığın artacağına yorumlanır. Rüyanın diğer bir yorumu ise, güçlükler sonunda elde edilecek nimetlere delalettir. Kişi, hanesinde maddi zorluklar yaşamış, işsiz kalmış ve bereketi az bir iş ile uğraşmışsa kısa zamanda daha ferah ve bereketli işlere adım atacağına yorumlanır. Kişinin hanesine girecek maddi imkanlar da bereketi artırarak, sıkıntılı günlerin gitmesini sağlayacaktır.

Rüyada Odun Çalmak

Rüyada odun çalmak, düşmanlarla birlikte yapılacak kötülüklere delalet eder. Kişi yapılan kötülüğün farkında olmayabilir. Fakat özellikle iş hayatında atacağı adımlar başkaları için olumsuz durumların meydana gelmesine neden olacak ve rüyayı gören kişi harama el uzatmış olacaktır. Rüya genel olarak düşmanların kötülüğüne uğramak, yanlış yola sapmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Odun Yakmak

Rüyada odun yakmak, rüyayı gören kişinin bir anda saygın ve mertebeli bir şahsiyete kavuşması anlamına gelir. Özellikle iş açıklığı gibi durumlara yorumlanan bu rüya, işlerde yer değişikliğine, rütbeye ve kazanılan zaferlere delalet etmektedir.

Rüyada odun yaktığınızı gördüyseniz , düşüncesiz bir şekilde söylemiş olduğunuz sözünüzün ardından olay çıkacağına ve bu olayı git gide büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada Odun Taşımak

Rüyada odun taşımak, rüyayı gören kişinin destek alacağı bir büyüğü ya da saygın bir dostu tarafından rızkının genişleyeceğine delalet eder. Kişi yardım ve destek aldığı kimseler sayesinde rızkını genişletecek, kazancını artıracak, hanesinde huzur ve bereket her zaman nail olacaktır. Ayrıca, rüyasında odun taşıdığını gören kişi en kısa zamanda zafere ve ulaşılması güç hedeflere ulaşacaktır.

Rüyada odun taşıdığınızı gördüyseniz , ailenizle beraber sıkıntılı bir döneme gireceğinize , aileden birisinin büyük bir hastalığa yakalanacağına ya da ölüm haberi alacağınıza yorulur.

Gerçek yaşam da yaşanacak olan bu olaylar ile aile dağılacak ya da ciddi hasar görecektir.

Rüyayı gören kişi de ailesine her konuda karşı gelecek ve onların demiş olduğu hiçbir şeyin yapmayacaktır. Yani kısacası ailesine karşı hayırlı bir evlat olmayacaktır.

Rüyada Odun Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada odun aldığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda çok yüksek yerlere geleceğinize , size haksızlık yapılacağına delalet eder.

Kişi çok hırslı ve zalim birisi olduğu için insanlar üzerinde üstünlük yapacağına ve onlara hükmetmeye çalışacağına alamet eder. Fakat kişinin işleri bir türlü yolunda gitmeyecek , işini bile kaybetme noktasına gelecektir.

Rüyada Odun Kesmek, Testere Görmek

Rüyada Odun Kesmek Neye İşarettir?

Rüyada odun kestiğinizi gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan birisi ile büyük tartışma yasacağınıza ve bu durum sizi derinden üzeceğine işaret eder. Fakat bu tartışma herkes tarafından bilinecektir ve çok uzun sürmeden hemen çözüme ulaşılacaktır. Sorun ne kadar çözülse bile rüya sahibi o kişiye karşı halanda kim besleyecektir.

Rüyada odun kestiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda çok zor duruma düşeceğinize , kötü olaylarla karşı karşıya kalıp çözüm yolları arayacağınıza ve sizi iş hayatınızda düşürmek isteyen kişiyi yenerek büyük üstünlük kuracağınıza delalet eder.

Rüyada odun kestiğinizi gördüyseniz , her konuda başarılı olacağınıza ve büyük zaferler kazanacağınıza alamet eder.

Bunun yanı sıra kişi rakibine karşı üstünlük kuracağına ve başarılar elde edeceğine yorulur.

Rüyada Balta Yada Testere ile Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek , rüya sahibini çekemeyen insanların sürekli olarak zarar vermek isteyeceklerine fakat bu düşmanlara karşı büyük başarı elde edeceğinize , rekabet sonucunda kazanan taraf siz olup rahat bir nefes alacağınıza , yapmış olduğunuz işlerde başarılı olup insanların takdirini toplayacağınıza ve büyük saygınlığa sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada Balta İle Odun Kesmek

Rüyada balta ile odun kestiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda kötü duruma düşeceğinize , büyük sıkıntı içerisine gireceğinize ve adınızın lekeleneceğine işaret eder.

Fakat sizi batırmak isteyen kişi veya kişilere en yakın zaman içerisinde ders vereceğinize ve birisinden yardım alarak ayağı kalkacağınıza delalet eder.

Rüyada Testere İle Odun Kesmek

Rüyada testere ile odun kestiğinizi gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda sıkıntılı olan durumdan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve hayırlı evlatlara sahip olacağınıza alamet eder.

Rüyada Testere Görmek

Rüyada Testere Görmek, Rüyasında elinde bir testere olduğunu gören kimse, yeni bir işe başlayacağına işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyasında bir ağacı testere ile kestiğini görmek, o ağacın işaret ettiği tabirle tabir olunur.

Rüyada testere gören kimse, bekar olan için evlenmeye, başı bağlı olan için çocuk sahibi olmaya işarettir.

• Rüyada testere ile bir şeyler kesmek, çözülmesi güç olan işlerin kolaylıkla halledileceğine işarettir.

• Rüyasında testere görmek, evlat, kardeş yahut ortak ile tabir olunur. Yani yardımcılara işarettir.

• Rüyasında testere ile bir şeyler kestiğini gören kimse, dilek ve muradına kavuşma biçiminde deyim olunur.

• Rüyasında testere ile odun kestiğini gören kimse, düşmanına yahut düşmanlarına galip (üstün) gelir biçiminde yorumlanır.

Rüyada Testere Görmek Cafer-i Sadık (r.a.)’m yorumu:

Rüyasında testere ile bir şey kestiğini gören kişinin bu Rüyası, O’nun muradına ereceğine işaretle tabir olunur demiştir.

• Rüyasında testere ile odun kestiğini görmek, Rüyayı gören kişinin düşmanına galip (üstün) geleceğine işarettir.

Rüyada Birinin Odun Kestiğini Görmek

Rüyada birisinin odun kestiğini gördüyseniz , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da çok sevmiş olduğu kişiye üzülmesine sebep olan insanlara karşı destek vereceğine ve bu destek ile bu kişileri yeneceğinize , zararların ortadan kalkacağına ve büyük bir huzura kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Buzdolabı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu