O Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Odun Görmek Neye Delalettir? Anlamı Nedir?

Rüyada odun görmek, rüyayı gören kimsenin işlerine ortak olan inatçı ve zor kişilere delalet etmektedir. Rüyada odun gören kimse, kişi iş yaşamında ya da özel hayatında kendisi ile uyumlu olmayan kişilerle birliktelik kurarak, hanesinde oluşturacağı sıkıntıları ifade etmektedir.

Rüyada Odun Görmek İslami Anlamı

Rüya alimlerinden Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı zorlukların üstesinden gelen kişinin elde edeceği nasip olarak yorumlamıştır. Rüyada odun görmek, dini açıdan rüyada odun görmek ise güçlükle elde edilen kısmet ve bereket anlamına gelmektedir. Eğer, rüyayı gören kişi bayan ise evlilik ya da hanede oluşacak maddi sıkıntılara yorumlanmaktadır. Hem erkek hem de bayan için oluşan sıkıntılar kişinin emekleri sonucunda tek tek halledilip, kısa zamanda rızkın genişlemesi rüya tabiri arasındadır.

Rüyada Odun Toplamak

Rüyada odun toplamak, rüyayı gören kişinin nasibini kendi emekleri ve çabaları sonucunda elde edeceğine delalet etmektedir. Ayrıca, rüyayı gören kişi erkekse yeni bir iş ya da mevki değişikliğini nitelemektedir.

Rüyada Odun Dizmek

Rüyada odun dizmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve bereketi az olan günleri atlatarak, refaha ermesine delalet eder. Eğer kişi iş ya da özel hayatında birtakım sıkıntılar yaşamış, özel nedenleri ile iş ya da ev değişikliği yapmışsa zamanla tüm düzenini kurarak, kısa sürede hanede bereketli günleri getireceğine yorumlanır

Rüyada Odun Kırmak

Rüyada odun kırmak, iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. İlk yorum, kişinin özel hayatında yaşayacağı kırgınlıkları ve üzüntüleri ifade etmektedir. Özellikle kişi evliyse evlilik hayatında meydana gelecek olumsuz durumlara delalettir. Kişi bekarsa, yakın çevresinden duyacağı sözle üzerine hanesinde dedikodunun ve fesatlığın artacağına yorumlanır. Rüyanın diğer bir yorumu ise, güçlükler sonunda elde edilecek nimetlere delalettir. Kişi, hanesinde maddi zorluklar yaşamış, işsiz kalmış ve bereketi az bir iş ile uğraşmışsa kısa zamanda daha ferah ve bereketli işlere adım atacağına yorumlanır. Kişinin hanesine girecek maddi imkanlar da bereketi artırarak, sıkıntılı günlerin gitmesini sağlayacaktır.

Rüyada Odun Çalmak

Rüyada odun çalmak, düşmanlarla birlikte yapılacak kötülüklere delalet eder. Kişi yapılan kötülüğün farkında olmayabilir. Fakat özellikle iş hayatında atacağı adımlar başkaları için olumsuz durumların meydana gelmesine neden olacak ve rüyayı gören kişi harama el uzatmış olacaktır. Rüya genel olarak düşmanların kötülüğüne uğramak, yanlış yola sapmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Odun Yakmak

Rüyada odun yakmak, rüyayı gören kişinin bir anda saygın ve mertebeli bir şahsiyete kavuşması anlamına gelir. Özellikle iş açıklığı gibi durumlara yorumlanan bu rüya, işlerde yer değişikliğine, rütbeye ve kazanılan zaferlere delalet etmektedir.

Rüyada Odun Taşımak

Rüyada odun taşımak, rüyayı gören kişinin destek alacağı bir büyüğü ya da saygın bir dostu tarafından rızkının genişleyeceğine delalet eder. Kişi yardım ve destek aldığı kimseler sayesinde rızkını genişletecek, kazancını artıracak, hanesinde huzur ve bereket her zaman nail olacaktır. Ayrıca, rüyasında odun taşıdığını gören kişi en kısa zamanda zafere ve ulaşılması güç hedeflere ulaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu