Rüyada Buzdolabı Görmek Diyanet ve İhya Tabiri

Rüyada Buzdolabı görmek, hayırlı bir kısmet ve güzel bir arkadaşlık anlamına gelir. Rüyada buz dolabı almak, genel olarak rüyada buzdolabı görmek rüyayı gören erkek için hayra yorulur. Rüyada buzdolabı silmek, evine ve kocasına sadık olacak bir eş ile tanışılmasına yorumlanır.

Rüyada Buzdolabı Görmek İslami Anlamı

Rüyada Buzdolabı görmek, İmam Nablusi (r.a)’ya göre düşünmeden konuşmanın ve bu sebeple bazılarının kalbinin kırıldığına da işaret olabilir. Rüyada kişinin açtığı buzdolabında balık olması durumunda kazancının eksileceğine, eldeki malının zarar göreceğine ve maddi kayıplar yaşayacağına delalettir. Ancak rüyada açılan buzdolabında et görmek yaşadığı sorunların sona ereceğine ve ilerlemesine engel olan şeylerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada Buz Dolabı Görmek İhya

Rüyada buz dolabı görmek, çok hizmetkâr ve faydalı (menfaati çok), bir kadın ile, yani her yönden değerli bir
hanıma işarettir. Buzdolabından su içtiğini görmek ise, aynı kadın tarafından bol mala kavuşmaya işaret eder.

• Rüyada buzdolabında değişiklik görmek ise, aynı kadının durumunda meydana gelecek değişikliğe işaret eder.

Rüyada Bozuk Buzdolabı Görmek

Rüyada bozuk buzdolabı görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden ve arkadaşlarından zarar göreceğine delalettir. Rüyada bozuk buzdolabının tamir edildiğini görmek ise son zamanlarda yaşanılan sıkıntıların son bulacağına ve kişinin feraha ereceğine işarettir.

Rüyada Eski Buzdolabı Görmek

Rüyada eski buzdolabı görmek ilerleyen zamanlarda mutlu bir haber alınacağı ve büyük bir müjdeye nail olacağı anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin çevresinden büyük iyilikler göreceğine de yorumlanır. Kişi uzun zamandır beklediği müjdeli haberi veya işe kabul haberinin alabilir.

Rüyada Buzdolabı Temizlemek

Rüyada buzdolabı temizlemek rüyayı gören kişinin temiz, düzenli ve titiz biri olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada buzdolabı temizlemek rüyayı görenin hayatının düzene gireceğine ve temiz bir sayfa açılacağına da yorumlanabilir. Kişi üzün süredir beklediği ve özlem duyduğu düzenli hayatına kavuşacaktır.

Rüyada Buzdolabı Almak

Rüyada buzdolabı almak güvenli ve hayırlı bir yolculuk yapılacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi yakın bir zamanda yolculuğa çıkar ancak bu yolculukta hiç bir sıkıntı ve engel ile karşılaşmaz. Rüya sahibi yapacağı yolculuğu tamamen güvenli ve problemsiz bir şekilde tamamlar.

Rüyada Buzdolabı Taşımak

Rüyada buzdolabı taşımak bunaltıcı dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada buzdolabı taşıdığını gören kimse uzun süredir hayatını çekilmez hale getiren dertlerden ve sıkıntılardan kısa bir süre içinde kurtulur. Rüyada buzdolabı taşırken zorlanmak ise bu dert ve sıkıntılardan kurtulmanın sanıldığı kadar kolay olmayacağını ancak kişinin bu zorlukların üstesinden geleceği anlamını taşır.

Rüyada Buzdolabı Açmak

Rüyada buzdolabı açmak hayatta yeni gelişmelerin olacağına ancak bunların pek hayırlı olmayacağına tabir olunur. Rüyada açılan buzdolabı boş ise rüyayı gören sorunlarla karşılaşır. Rüyada buzdolabını dolu görmek kişinin çok üzüleceği ve yıkılacağı bir haber almasına veya başına kötü bir şey geleceğine yorumlanır.

Rüyada Yeni Buzdolabı Görmek

Rüyada yeni buzdolabı görmek makam ve konum olarak daha üst bir seviyeye çıkışa delalettir. Kişi yoğun çalışmalarının karşılığını sonunda bulacak ve yükselişe geçerek daha üst mertebelere ulaşacak. Bu da beraberinde daha çok kazanç ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Rüyada beyaz eşya görmek mağfiret ve kurtuluşa delalet eder. Rüyada beyaz eşya gören kimsenin yaptığı çabalar sonuç verecek ve bu sayede sıkıntılardan kurtulacak, ettiği tövbeler kabul olacak ve mağfirete erecektir.

Rüyada Rengarenk Çiçekler Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Rüyamda yeni alınan evime buzdolabı almış oluyoruz buzdolabının buzluguna bakıyor elimle yokluyorum delik felan varmı diye buzlugun içi bembeyaz gözümü alıyor diyebilirim eşim de kapının önünde oturuyor beni beklıyor arkadaşıyla
    eşim de arkadaşı da koyu renk giyinmisler sonra kış başı et olmuş oluyor yorumlarsaniz çok mutlu olurum şimdiden teşekürler

  2. Rüyamda fişe takili buzdolabim gozumün önunde yana yatmaya sanki fişin oldugu yer kararmaya sonra buzdolabi siyahlasmaya basladi.Hemen fişi cektim ama buzdolabi cok kotu gorünümdeydi yanmiş gibi..

  3. Rüyamda gri buzdolapları vardı bantlıydı siyah elektrik bandı ile çok karışıktı yolu ucunu buldum devam ettiremedim

  4. Ruyamda telefonla buzdolabi cesitlerine bakiyordum ama dedimki telefonu birakayim kendim gozumle bakayim diyorum ve gidiyorum bakmaya o sirada uyandim ne anlama geliyor acabu ruya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu