Rüyada Allah Dostu Derviş Görmek Konuşmak Ne Demek?

Rüyada Allah dostu görmek , rüyayı gören kişi hem maddi hem de manevi yönden çok zengin birisi olacağına , ailesiyle beraber çok huzurlu olacağına , akrabaları ile sohbetler edeceğine ve çevresinde bulunan düşmanlardan korunacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra hiçbir zaman harama bulaşmayacağınıza , kazancınızı her zaman helal yoldan elde edeceğinize , huzurlu bir ömre sahip olacağınıza işaret eder. Yani kısacası bu rüya kişi için çok hayırlı ve güzeldir.

Rüyada Allah Dostuyla Konuştuğunu Görmek

Rüyada Allah dostu ile konuştuğunuzu gördüyseniz o zaman ailenizle beraber hem huzurlu hem de sağlıklı bir yaşam süreceğinize, aile bağlarınızın çok kuvvetli olacağına ve aile içerisinde birisi hastaysa kısa süre içerisinde şifa bulup ayağı kalkacağına yorulur.

Rüyada Allah Dostu Olduğunu Görmek

Rüyada Allah dostu olduğunu görmek , arzu etmiş olduğunuz şeylere yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza , evlatlarınız varsa siz vefat ettiğiniz zaman onlara hem maddi hem de manevi olarak miras bırakacağınıza , hayatınızdaki her işin kolay olacağına, her konuda başarılar elde edip herkes tarafından sevilen sayılan birisi olacağınıza ve kendinizle hesaplaşıp hata yapmaktan hep kaçınacağınıza delalet eder.

Rüyada Derviş Görmek Nedir?

Rüyada derviş gördüyseniz , gerçek yaşam da maddiyattan daha çok maneviyata önem verdiğinize, iyi kalpli birisi olduğunuza ve kültürlü birisi olmaya çok önem verdiğinize işaret eder.

Rüyada Yol Görmek

Bir Yorum

  1. Ruyamda yolda hizli yururken bi dervise benzer bana seslendi baktim elime 2parca degnek 10 santimlik cilali verdi benim bel agriarim vardi aniden belime oturup kalkti anladim ben sifa olur insallah dedim beraber yuruduk yururken kalabalik toplulugu bi karisiklik vardi o dervis noluyo dedi bende istanbulun civisi cikmis dedim. o arada gozlerimde de sorun var unutkanligimda var dedim ses vermedi kalabaligi anlamaya calisiyodu topluluktan siyrilip gecmeye calistik insanlar yardim etti tel orguden atlamaya bana sira gelince atlarken etegim aciliyodu vaz gectim aradan gecim dedim cocuklar yari ciplak ust uste yolu kapaliydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu