Rüyada Nişan Almak Görmek

Rüyada nişan almak, Rüyayı gören kişi yapmış olduğu şeylerin karşılığını en yakın zaman içerisinde alacağına , hayallerine kavuşacağına ve mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Bunun yanı sıra hedeflerine en sonunda kavuşacağına , amaçlarına ulaşmak için büyük çaba sarf edeceğine yorulur.

Rüyada tanımadığınız birisine nişan aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da yeni hayallerin peşinde koştuğunuza, amaçlarınıza ulaşmak için elinizden geleni yapacağınıza, yeni hedeflerinize kavuşmak için büyük çaba sarf edeceğinize ve elinizden geleni yapacağınıza delalet eder. Bu rüya genel olarak kişi için çok hayırlıdır.

Rüyada sevgilinize nişan aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da eğer evliyseniz eşinizi çok sevdiğinize , aranızda büyük bir aşkın olduğuna ve bu doğrultuda yuva kuracağınıza yorulur. Eğer gerçekte evli değilseniz o zaman yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize ve bu sayede çok mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada sevmiş olduğunuz birisine nişan almak , rüyanızda gördüğünüz kişiyle beraber aynı amaçlar için çaba sarf edeceğinize , aynı hayaller peşinde koşup gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder. Rüyanızda tüfekle bir hedefe nişan aldığınızı görmek, bir fırsatı değerlendirerek para ve itibar sahibi olacağınıza işaretle tabir olunur.

 

Süte Su Katmamak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu