Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada Akarsu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada akarsu görmek, genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Genel olarak başarılı birisi olacağınıza , sorunsuz bir yaşam süreceğinize ve ömür boyu huzurlu olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyada görülen akarsu kişiyi hem sakinleştirir hem de ferahlatır. Eğer bir akarsuyun başına gidip orada durup izlediğinizi gördüyseniz o zaman akarsu gibi berrak tertemiz birisi olacağınıza , huzur içerisinde bir yaşam süreceğinize alamet eder. Bunun haricinde neşenizin bol olacağına , pürüzsüz ilişkilere ve sorunsuz yaşanacak olan bir hayata yorulur.

Rüyada Akarsu Görmek  ihya

Rüyasında akar bir çeşme veya akar bir su ve benzerlerini görmek, rüyayı gören kimsenin ömrünün uzun olacağına ve üzüntü, kederden kurtulmuş bir hayat (yaşam) süreceğine işaret eder.

 • Bir kimse rüyasında akarsu başında olduğunu görse, hayatının mutluluk içinde sıkıntısız, kedersiz devam edeceğine işaretle yorumlanır.
 • Rüyasında nehir veya bir dere kenarında olup onların güzel, alımlı ve sakin sakin akmakta olduğunu görmek, bol rızık, neşeli, ferah bir hayat ve uzun bir ömür sürmeye işaretle yorumlanmaktadır.
 • Rüyasında gördüğü akarsuyun berrak bir şekilde akıp gittiğini gören kimse, neşeli bir ömür, geçimi yerinde bir hayat süreceğine işarettir.
 • Güzel güzel akmakta olan bu suyun birden kesilip yatağının kuruduğunu görmek, iyi değildir. Hastalığa işarettir. Rüya sâhibinin hastalık içinde günler geçireceğine işarettir.
 • Akarsuyun birden delirip çoğalarak yatağından dışarılara taştığını görmek de, iyi değildir. Bir takım üzücü olaylarla karşılaşmaya işaret olarak yorumlanır.
 • Bir derede veya nehirde akan su, çerçöp ve dökülmüş ağaç yapraklarını sürükleyerek bulanık bir vaziyette akmakta olduğunu görmek, iyi değildir. Bu rüyası da onun çok hastalıklı günler geçireceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Akarsuda Yüzmek Ne Demek?

Rüyada akarsuda yüzdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşamdaki enerjinizin çok iyi olacağına , bu enerji ile çevrenizde bulunan insanları da olumlu yönde etkileyeceğinize, zihnen güçlü olduğunuz için kendinizi her zaman rahatlamış ve arınmış hissedeceğinize işaret eder.

Akarsuyun berrak ve sürekli olarak pırıl pırıl aktığını gördüyseniz , o zaman sizin de ömrünüzün bu şekilde çok güzel ve sorunsuz geçeceğine, tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , ilerleyen zamanlarda zihninizi boşaltacağınıza ve bedenen çok rahat olacağınıza delalet eder.

Hem berrak hem de tertemiz olan bir akarsuda yüzdüğünüzü gördüyseniz o zaman hem bedenen hem de ruhen çok rahat olacağınıza, mutlu olup yüksek enerji elde edeceğinize , mutlu olduğunuz için çevrenizdeki insanlarında sizin gibi çok mutlu olacaklarına ve sizden aldıkları enerji ile çok mutlu bir yaşam süreceklerine yorulur. Yani kısacası bu rüya kişi için çok hayırlıdır.

Rüyada Pınar Görmek

Rüyada pırıl pırıl akan, berrak, temiz ve tatlı suyu ile akan bir pınar görmek, nimet, hayır ve berekete işaret, arzu ve murada kavuşmak ile tabir olunur.

 • Rüyada suyu bol akan bir pınar görmek, çok menfaat ve yarar sağlamaya işaretle tabir olunur.
 • Rüyasında dışarıdan gelip evin içinde akan pınar görmek, bol rızık kazanmak (elde etmek) ve zenginliğe işarettir.
 • Evden dışarı akan pınar (su) görmek, iyi değildir. Bu rüya, kedere ve sıkıntıya, ağlamak veya ağlayan göz yaşına yorumlanır.
 • Rüyada pınarda (pınardan) yıkandığını görmek, sıkıntıdan kurtulup feraha ermek, kederden kurtuluşa ermeye işarettir.
 • Rüyasında duvardan pınar suyu aktığını gören kimse, dost, arkadaş veya akrabadan sıkıntıya düşer şeklinde yorumlanır.
 • Rüyasında temiz pınar suyunun üzerine sıçradığını görmek, hasta ise, şifaya kavuşmak, hastalığından iyileşmesi,
  korkusu varsa, korkudan kurtulur, şeklinde tabir olunur.

Rüyada Deniz Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu