Rüyada Kuş Gagası Görmek Ne Demek İslami Yorumu

Rüyada kuş gagası görmek , içinde yaşamış olduğunuz hayattan başarı elde edeceğinize , hem iş hem de çevrenizde biriktirmiş olduğunuz insanlardan ötürü çok meşhur birisi olacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra şöhret sahibi olacağınıza , adınızı her yerde duyuracağınıza , kendiniz hakkında bir haber yapacağınıza , boy boy fotoğraflar çekilip hayırlı haberler yapacağınıza yorulur.

Yani kişi şöhret olduktan sonra kendisini hiçbir zaman kaybetmeyeceğine , her zaman doğallığını koruyacağına ve bu hareketlerinden dolayı çevrenizde bulunan insanlardan takdir alacağına alamet eder. Rüyada görülen kuş gagası genel olarak kişinin mal mülk sahibi ve zengin birisi olacağına yorulur. İşlerinde çok başarılı birisi olup , lüks ve konfor içerisinde bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Kuş Görmek Ne Demek?

Rüyada kuş gördüyseniz , geleceğinizin çok parlak ve açık olacağına , aydınlık günlere , iç huzuru en kısa zaman içerisinde yakalayıp çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , çok mutlu olacağınız bir işlere gireceğinize , gireceğiniz her işte başarılar elde edeceğinize ve mutluluğunuza mutluluk katacağınıza yorarlar.

Eğer rüyada sevimli bir kuş gördüyseniz , yakın zaman içerisinde çok müjdeli bir haber alacağınıza ve bu habere çok sevineceğinize delalet eder.

Rüyada Kuşla Konuşmak Görmek 

Rüyada kuşla konuştuğunuzu gördüyseniz , çevrenizdeki insanlara karşı örnek tavırlar sergilediğinize ve olgunlaştığınıza işaret eder.

Rüyada Gözleme Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Yavruları olan anneKuşla, önce konuştum..o da birden arkadan toplu saçımı gagasının arasına aldı.hiç birakmadi. Annemde görünce yardim etmek için çözüm aramaya gitti.. annem geldiğinde kuşun üst gagasini koparmıştım …annemde kuşta şaşkın bir şekilde baktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu