Rüyada Gözleme Görmek Ve Yemek Ne Demek? Ne Anlama Gelir?

Rüyada gözleme görmek, genel olarak kişinin hak etmiş olduğu nimete ve rızka işaret eder. Kişinin istediği şeyleri yapmak isteyeceğine , bunları yaparken kimseye zarar vermeyeceğine ve rahatsız etmeyeceğine delalet eder. Kişi yapmak istediği şeyleri en kısa zaman içerisinde yapma fırsatı bularak yapacağına yorulur. Bu işi yaparken de harcamış olduğunuz emeklerin karşılığını alacaksınız.

En sonunda emeklerinizin meyvesini toplayıp büyük başarılara imza atacağınıza ve bu başarılar sayesinde manevi olarak güçleneceğinize işaret eder. Gerçek yaşam da maddi bir sıkıntınız varsa onu kısa süre içerisinde çözeceğinize, borcunuz varsa onları ödeyeceğinize ve manevi olarak kazancınızın artacağına yorulur. Aynı zaman da hayalini kurmuş olduğunuz işlere girerek büyük başarılar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Gözleme Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gözleme yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da hiçbir zaman maddi sorun çekmeyeceğinize sıkıntılarınız varsa onlardan kurtulup huzur bulacağınıza delalet eder. Aynı zaman da kişinin sorumluluk sahibi birisi olduğuna yorulur.

Rüyada Gözleme Pişirmek 

Rüyada gözleme pişirdiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda çok başarılı olacağınıza , mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize ve her tarafa namınızı salıp , büyük kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Gözleme Almak 

Rüyada gözleme almak , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da çırak , stajyer veya kalfa gibi bir işi çok öğrenip güzel yapıp kendisine bir rakip çıkacağına alamet eder.

Rüyada Zebra Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Ruyamda karda kayiyorduk eltilerimle sonra gozleme yedik sonra bir tikirti duyduk eltim bakti buyuk bir fare oldugunu soyledi ben yerimden kalktim obur eltilerimin yanina gittim eltimin biri ölmüş olan dedesi icin gozleme ayirdi

  2. Ruyamda gözleme yaptığımı gördüm içine kışmış pişmiş döner eti koymuştum misafirlere ikram atıyordum

  3. Rüyamda gözleme yaptığımı gördüm içine kışmış döner eti koymuştum misafirlere ikram ediyordum

  4. Arkadaşım rüyasında ikimizi tereyağli cevizli gözleme yerken görmüş gozlemeyi ben yapıyomusum lütfen yorumlarmisiniz

  5. Rüyamda askerler evimize gelip cep boy kuranı kerim verdiler bize ne anlama geliyo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu