Rüyada Zebra Görmek

Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zebra görmek , rüyayı gören kişinin yapmış olduğu herhangi bir işten daha iyi olduğunu bildiği kişiyi ön plana çıkaracağına ve bu işten yüksek miktarlarda para kazanacağına delalet eder. Bunun yanı sıra kazanmış olduğu başarılardan dolayı insanlar tarafından büyük saygı göreceğine ve iyi bir konuma gelip rütbe kazanacağına işaret eder.

Rüyada Zebra Görmek İhya

Rüyada zebra görmek, iş hayatında gerçekleşecek yükseliş olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, zebrayı gördüğü şekle bağlı olarak farklı olaylar yaşayacaktır. Bu neden ile rüyada zebra görmek ne anlama gelir sorusu, birçok kişi tarafından sorulmaktadır.

Rüyada Zebra Sürüsü Görmek

Rüyada zebra sürüsü görmek

Rüyada zebra sürüsü görmek rüya sahibinin yaptığı işte bir başka kimseyi ön plana çıkaracağı şeklinde yorumlanır. Rüyada zebra sürüsüyle karşılaşmak ise, bunun sonucunda kişi çok daha fazla para kazanır. Rüyada zebra görmek rüya sahibinin kazanacağı başarılar sonucunda ön plana çıkacağına işaret eder.

Rüyada Zebra Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada zebraların sürü halinde dolaştığını görmek, İmâm-ı Nablusi (r.a) Hazretleri Buyurmuştur ‘ki; rüyayı gören kişinin rütbesinin artacağına, daha saygın bir konuma erişeceğine alamet eder. Bunun yanında rüyada görülen zebra deseni kişinin sıkıntılı bir sürece gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zebraya Binmek

Rüyada zebraya binmek rüyayı gören kişinin iş yaşamında aldığı riskler sayesinde oldukça iyi bir konuma geleceğine işaret eder. Kişi bu şekilde büyükçe bir topluluğun yönetiminden sorumlu hale gelir. Rüyada zebraya bindiğini gören kişi maddi açıdan olumlu bir sürecin içerisine girer.

Rüyada Zebraya Binmek İhya

Rüyada zebraya bindiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda alacağınız riskler sayesinde iyi bir mevkie geleceğinize ve büyük başarılar elde edeceğinize yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında hızlı yükseleceğini işaret eder. Bu yükseliş, bazı kişiler tarafından olumsuz olarak karşılanacak ve rüya sahibinin yükselişini durdurmak isteyeceklerdir. Rüyada zebraya binmek görmek, sadece iş hayatında gerçekleşecek gelişmeler olarak yorumlanmamalıdır. Bu rüya, eğitim ve aşk hayatı için de geçerlidir.

rüyada-zebra

Rüyada Zebrayı Koşarken Görmek

Ortaya koyacağınız çalışmalardan dolayı iyi bir makama ulaşıp itibar sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada Zebranın Peşinden Koştuğunuzu Görmek

Yapacağınız işte risk sayesinde çok iyi bir yerlere geleceğinize ve böylelikle her şeye kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Zebra Sevmek

Rüyada zebra sevmek rüya sahibinin makam hırsı şeklinde yorumlanabileceği gibi rüyada görülen zebranın denge ve uyumu simgelemesi nedeniyle rüya sahibinin uyumlu bir karakterle tanışacağı veya sevdiği, değer verdiği kişiler içinde uyumlu kimselerin bulunduğu şeklinde yorumlanır. İmâm-ı Muhammed el-Mısîrî Buyurmuştur ‘ki; Ayrıca rüya sahibinin tutarlılığa değer verdiğini de gösterir.

Rüyada Zebra Beslemek

Rüyada zebra beslemek kişinin sevdiği, ilgi duyduğu, değer verdiği bir kimseden aynı derecede ilgi ve sevgi göreceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin böyle bir tanıdığı varsa onunla uzun zamanlar geçirir yoksa yakın zaman içinde böyle bir kişiyle tanışarak keyifli anlara sahip olur.

Rüyada Zebra Beslediğinizi Görmek

İlgilendiğiniz ve vakit geçirdiğiniz kişi tarafından ilgi göreceğinize yorulur.

Rüyada Yavru Zebra Görmek

Rüyada Yavru Zebra Görmek

Rüyada yavru zebra görmek rüya sahibinin yaptığı işlerin, uğraştığı şeylerin küçük görüleceği şeklinde yorumlanır. Ancak rüyayı gören kişi yaptığı işlerin değerini bilecek biriyle tanışacak ve birlikte yeni bir yola girerek çok ses getireceklerdir.

Rüyada Zebra Yavrusu Görmek

Rüyada yavru zebra gördüyseniz , yapacağınız işler çevrenizdeki insanlar tarafından küçük görüleceğine fakat sizin işinize değer verecek olan birisi ile ortaklık yapıp büyük yerlere gelip ses getiren işlere imza atacağınıza işaret eder.

Rüyada Zebra Eti Yemek

Rüyada zebra eti yemek rüyayı gören kişinin sahip olduğu fakat elden çıkarmadığı bir malın yakın zamanda oldukça değerleneceği şeklinde yorumlanır. Bunun neticesinde kişi beklemediği şekilde yüklü bir gelir elde eder.

Rüyada zebra etini yediğinizi gördüyseniz , elde tutmuş olduğunuz bir eşyanızın veya değersiz olan bir ürününüzün satılacağına delalet eder. Rüyada zebra eti yemek görmek, rüya sahibinin istediği bir şeyi alacağına işarettir. Bu şey,  eşya olarak düşünülmemelidir. Rüya sahibinin hedeflediği bir şeyi, zor veya kolay olarak bir şekilde alacağını işaret eder. Rüya sahibi, hedefi için sonuna kadar savaşacaktır.

Rüyada Zebra Ölüsü Görmek

Rüyada zebra ölüsü görmek mükemmel denebilecek bir uyuma işaret eder. Zebra birlik ve beraberliği sembolize eder. Kirmâni (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Dolayısıyla zebra sürüsü birlik ve bütünlüğün artacağı şeklinde de yorumlanır. Bunun yanında rüya sahibinin önemsiz olay veya kişileri gereksiz yere büyüttüğü manasına da gelmektedir.

Rüyada Uçan Zebra Görmek

Rüyada uçan zebra görmek rüyayı görenin yaptığı işler neticesinde içinde bulunduğu toplumdan ve aynı işi yapan diğer insanlardan sıyrılarak ön plana çıkacağı şeklinde yorumlanır. Bunun dışında ticaretle uğraşan bir kimsenin bu rüyayı görmesi yaptığı işler arasında bir tercih yapmak durumunda kalacağına yorumlanır.

Rüyada Zebra Kesmek

İbn-i Şirin (r.a) Buyurmuştur ‘ki; seçtiği işin maddi getirisinin son derece yüksek olacağı manasına da gelmektedir.

rüyada-zebra-görmek
rüyada-zebra-görmek

Rüyada Zebradan Kaçmak

Rüyada zebradan kaçmak rüya sahibinin sorumluluklarından, yükümlülüklerinden uzakta durmak istediği şeklinde yorumlanır. Rüyasında zebradan kaçtığını gören kişi yapması gereken işlerden kurnazlıkla sıyrılır. Bunun yanında kişinin uyum ve dengeden uzaklaşma çabasını da anlatır.

Rüyada Otlayan Zebra Görmek

Yapacağınız işlerde güçleneceğinize ve aile işlerinde sorumluluk alacağınıza tabir edilir.

Rüyada Zebra Avlamak

Rüya sahibi için hem maddi hem de manevi gelişme olarak yorumlanmaktadır. Rüyada zebra avlamak görmek, rüya sahibinin mutlu ve huzurlu olacağını işaret eder. Yorumcuların çoğu, rüya sahibinin mesleğinde yükseleceğini veya zam alacağını, aile bağlarının kuvvetleneceğini işaret eder.

Rüyada Zebra Sevmek

Rüyada zebra sevmek, rüya sahibinin yeni insanlarla tanışacağını işaret eder. Rüya sahibi, tanışacağı bu insanlar ile uzun süreli dostluklar kuracaktır. Dostluk, en başta masum ve saf duygular taşıyacaktır fakat zaman içerisinde problemli bir hal alabilir.

 

Rüyada 3 (üç) Harfli Görmek Ne Anlama Gelir

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu