0-9 Rakamları Rüya TabirleriC Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada 3 (üç) Harfli Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada 3 (üç) harfli görmek manevi açıdan sıkıntılı olan konular olduğunu gösterir. Gerçek hayatta gayri meşru konulara bulaşan bir kimseyi ifade eder. Sıkıntı yaşadığı konularda bir uyarı niteliği taşıyan rüyadır.

Gerçekte sıkıntı yaşanan bir olayın daha da uzayacağına, büyüyeceğine işaret eder.

Dikkat edilmesi gerektiğini gösterir. Rüyanın görülmesinin ardından rüya sahibinin veya yakın bir kişinin zarar göreceğini ifade eder.

Ya da gerçekte sıkıntılı bir olay yoksa da sıkıntılı bir sürece gireceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada cin görmek, hilekâr bir kimseye işaretle tabir olunur. Cin görmek, büyük düşman, korku, akıllı fakat hilekâr (düzenbaz) bir adam ile temsil edilir.

  • Rüyasında evine bir cinin girdiğini gören kimsenin, evine düşman veya hırsız gireceğine ve rüyâyı gören kimseye zarar vereceğine işarettir şeklinde tabir olunur.
  • Bazı yorumculara göre, rüyada cin görmek, yılan ve akrep gibi, yer haşerelerinin çıkması ve insanların rahatsız olacakları şeylerin meydana gelmesine işaretle yorumlanır.

Rüyada 3 (üç) Harfli Öldürmek

Gerçek hayatta yaşanan bir olumsuzluk veya haksızlık sonrasında çıkacak kavgaların habercisidir.

Bu kavgaların sebebi de rüyayı gören kişi olabilir. En çok etkilenecek, üzülecek kişi de rüya sahibi olacaktır.

Rüya sahibinin gerçek yaşamında yakın çevresini ve itibarını kaybetmesine yorulur.

Bu rüyayı gören kişinin yaşayacağı olaylarda daha dikkatli davranması ve derinlemesine düşünmesi gerekmektedir.

Rüyada 3 (üç) Harfli ile Konuşmak

Rüya sahibinin gerçekte borcu varsa veya alacağı varsa bu konu ile ilgili olumsuz gelişmelerin habercisi niteliğindedir.

Bu konuda tartışma yaşanmasını ifade eder. Bu konuyla ilgili sorunlar büyüyebilir.

Bu nedenle olumsuz olarak yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada 3 (üç) Harflinin Musallat Olması

Rüya sahibine çevresindeki yalancı, dolandırıcı birinin yalan söyleyeceğine, rüyayı gören kişiyi kandıracağına işaret eder.

Geri dönülemez etkiler yaratacak kavgalara yorulur. Rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem yaşayacağına ve çevresinden yakın bir kişiyi kaybedeceğine inanılır.

Rüyada 3 (üç) Harfli ile İlişkiye Girmek

Rüyayı gören kişinin sorunlu ve sıkıntı yaşayacağı bir döneme gireceğinin habercisidir. Ruhsal olarak çöküntü yaşayacağına yorulur.

Fakat bu sıkıntılı süreci çok kısa zamanda atlatacağına, rahat bir nefes alacağı zamana ulaşacağına, çevresinde yaşanan talihsizliklerden uzaklaşacağına yorulur.

Zarar gördüğü insanlardan uzaklaşacağı, etrafındaki bazı insanları hayatından çıkaracağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Cin Çarpması

Rüyada cin çarpması, Rüyada kendisini cin çarptığını ve aklının başından gittiğini ve yere yıkıldığını görmek, iyiye ve hayra yorulmaz. Bu rüya fâize, haram yenmesine, sihir, büyü ile
meşgul olunmasına işaret olarak yorumlanır.

4 Yorum

  1. Rüyamda yatak odasından çıktım tv odasına yöneldim o anda kocamda tv odasından çıkıyordu aniden karşılaşınca kocam korktu ve titremeye başladı. Benden korktuğunu zannettim korkma korkma benim dedim. Sonra gözlerini kocaman açarak bana baktı ve arkamı işaret etti. Bende arkama döndüm baktım. Arkamda yatak odamızda karanlığın içinde etrafı kırmızı çizgili bir insan silüeti gördüm ve hareket etti. Bende p korkuyla hızlıca tv odasına kaçtım.

  2. Guzel bir aileyiz annem babaam ben dedem ve annanem abim ve kardesim sonra dedemin icine cin kaciyo neyse biz bunu bilm.iyoruz yola cikiyoruz daha evden ckkar cikmaz dedem ananeme bisey diyo ananeme icine kaciyo sonra aannem ve babamin icine kaciyo biz abimler hep dua okuyoruz oyuzden bize girmiyo ensonda bize yani abim kardesim ve bana saldirirken uyaniyorum .(yeni uyandim hemen arastirdim ve yorum eklemek istedim yani yazim yanlisi felen vaarsa kusura bakmayin

  3. 20 yaşındayım rüyamda sevgilim var diye onlar onların tecavüzüne uğradığım söylendi. Misafir odasında kalıyorlar ve bi kaç taneden fazla . Sürekli orda olduklarını hissettiriyorlar. Rüyanın sonuna kadar 7 ayet-el kursi okumayı başardım. Okurken da çok çığlık atiyolardi. Sürekli birlikte uyuduğum oyuncak bebegim var. Ona büyü yapılmış ordan gelmisler sonra onu açtık icin de kuran yaprakları vardı dışarı çıkamıyorum. O odadan korkmama rağmen hep ordaydım. Rüyam bu şekilde gerçekten çok korktum neden bunu görmüş olabilirim

  4. Dün gece televizyonu kapatmak isterken boş bir evde duruyorum aniden televizyonun sesi yükseldi ve televizyona yaklaşırken hiç kimse Yok ama sadece biri üflüyor ve üfleme git gide daha da çoğalıyordu ki uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu