Rüyada 3 (üç) Harfli Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Cin Görmek

Rüyada 3 (üç) harfli görmek manevi açıdan sıkıntılı olan konular olduğunu gösterir. Gerçek hayatta gayri meşru konulara bulaşan bir kimseyi ifade eder. Sıkıntı yaşadığı konularda bir uyarı niteliği taşıyan rüyadır.

Gerçekte sıkıntı yaşanan bir olayın daha da uzayacağına, büyüyeceğine işaret eder.

Dikkat edilmesi gerektiğini gösterir. Rüyanın görülmesinin ardından rüya sahibinin veya yakın bir kişinin zarar göreceğini ifade eder.

Ya da gerçekte sıkıntılı bir olay yoksa da sıkıntılı bir sürece gireceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada 3 (üç) Harfli Öldürmek

Gerçek hayatta yaşanan bir olumsuzluk veya haksızlık sonrasında çıkacak kavgaların habercisidir.

Bu kavgaların sebebi de rüyayı gören kişi olabilir. En çok etkilenecek, üzülecek kişi de rüya sahibi olacaktır.

Rüya sahibinin gerçek yaşamında yakın çevresini ve itibarını kaybetmesine yorulur.

Bu rüyayı gören kişinin yaşayacağı olaylarda daha dikkatli davranması ve derinlemesine düşünmesi gerekmektedir.

Rüyada 3 (üç) Harfli ile Konuşmak

Rüya sahibinin gerçekte borcu varsa veya alacağı varsa bu konu ile ilgili olumsuz gelişmelerin habercisi niteliğindedir.

Bu konuda tartışma yaşanmasını ifade eder. Bu konuyla ilgili sorunlar büyüyebilir.

Bu nedenle olumsuz olarak yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada 3 (üç) Harflinin Musallat Olması

Rüya sahibine çevresindeki yalancı, dolandırıcı birinin yalan söyleyeceğine, rüyayı gören kişiyi kandıracağına işaret eder.

Geri dönülemez etkiler yaratacak kavgalara yorulur. Rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem yaşayacağına ve çevresinden yakın bir kişiyi kaybedeceğine inanılır.

Rüyada 3 (üç) Harfli ile İlişkiye Girmek

Rüyayı gören kişinin sorunlu ve sıkıntı yaşayacağı bir döneme gireceğinin habercisidir. Ruhsal olarak çöküntü yaşayacağına yorulur.

Fakat bu sıkıntılı süreci çok kısa zamanda atlatacağına, rahat bir nefes alacağı zamana ulaşacağına, çevresinde yaşanan talihsizliklerden uzaklaşacağına yorulur.

  Rüyada 9 (dokuz) Aylık Hamile Olmak

Zarar gördüğü insanlardan uzaklaşacağı, etrafındaki bazı insanları hayatından çıkaracağı şeklinde ifade edilir.

3 yorum

3 thoughts on “Rüyada 3 (üç) Harfli Görmek Ne Anlama Gelir

  1. Dün gece televizyonu kapatmak isterken boş bir evde duruyorum aniden televizyonun sesi yükseldi ve televizyona yaklaşırken hiç kimse Yok ama sadece biri üflüyor ve üfleme git gide daha da çoğalıyordu ki uyandım

  2. 20 yaşındayım rüyamda sevgilim var diye onlar onların tecavüzüne uğradığım söylendi. Misafir odasında kalıyorlar ve bi kaç taneden fazla . Sürekli orda olduklarını hissettiriyorlar. Rüyanın sonuna kadar 7 ayet-el kursi okumayı başardım. Okurken da çok çığlık atiyolardi. Sürekli birlikte uyuduğum oyuncak bebegim var. Ona büyü yapılmış ordan gelmisler sonra onu açtık icin de kuran yaprakları vardı dışarı çıkamıyorum. O odadan korkmama rağmen hep ordaydım. Rüyam bu şekilde gerçekten çok korktum neden bunu görmüş olabilirim

  3. Guzel bir aileyiz annem babaam ben dedem ve annanem abim ve kardesim sonra dedemin icine cin kaciyo neyse biz bunu bilm.iyoruz yola cikiyoruz daha evden ckkar cikmaz dedem ananeme bisey diyo ananeme icine kaciyo sonra aannem ve babamin icine kaciyo biz abimler hep dua okuyoruz oyuzden bize girmiyo ensonda bize yani abim kardesim ve bana saldirirken uyaniyorum .(yeni uyandim hemen arastirdim ve yorum eklemek istedim yani yazim yanlisi felen vaarsa kusura bakmayin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.