Rüyada Mafya Görmek ve Onlar Tarafından kovalanmak, Kaçmak

Rüyada mafya görmek , rüyayı gören kişinin hem iş hem de aile hayatında yapmış olduğu şeylerden büyük bir şekilde kınanacağına , her zaman yapmak istediğiniz bir şeylerden soğutulmak isteneceğinize , bu durum karşısında ise çok zor zamanlar geçireceğinize ve kötü durumlara maruz kalacağınıza yorulur. Yani kişi her zaman insanlardan büyük baskılar görecek ve bu yüzden büyük üzgünlük yaşayacaktır.

Rüyada Mafyadan Kaçmak

Rüyada mafyadan kaçtığınızı gördüyseniz , iş ve aile hayatınızda sürekli olarak baskı göreceğinize ve uğramış olduğunuz kınanmalardan dolayı artık çok bıkacağınıza , kötü olan şeylere tepki vereceğinize ve gerekirse bulunmuş olduğunuz ortamı terk edeceğinize işaret eder. Aynı zaman da bazı insanları kendinizden uzaklaştıracağınıza delalet eder.

Rüyada Mafya Babası Görmek

Rüyada mafya babası gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntılardan dolayı büyük sorunlar yaşayacağınıza , uzun zamandan beri sürekli olarak bu durumla çatıştığınıza ve henüz bu konuyla ilgili bir karar vermediğinize , kafanızın çok karışık olduğuna ve büyük üzüntü duyacağınıza yorulur.

Rüyada Mafya Tarafından Kovalanmak

Rüyada mafya tarafından kovalandığınızı gördüyseniz , insanların sahip olmuş oldukları fikirleri hiçbir zaman önemsemeyeceğinize , doğru olan yola yöneleceğinize ve yeni yollar açıp , yeni fikirler ortaya koyacağınıza alamet eder. Yapacağınız bu şeyler sayesinde büyük başarılara imza atacağınıza ve büyük saygınlık kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada Mağara Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ben rüyamda mafyalar beni kovalıyor fakat ben her zaman kaçıyordum hatta bana 1amcada yardım etti her zaman ben kurtuluyordum mafyacilardan

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu