Rüyada Mağara Görmek, Mağaraya Girmek Ve Sığınmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada mağara görmek , rüyayı gören kişi korkularından kaçacağına , hayatı sürekli olarak kuruntu , kuşku ve endişe ile geçeceğine , kişi kendisini savunmak ve korumak için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra anne ve baba yanı olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada mağara gören kişi kaç yaşında olursa olun hiç fark etmez hem hayata hem de kötü insanlara karşı küçücük ve savunmasız biri olacağına , anne ve babasının yanında her zaman güvende olacağına delalet eder.

Rüyada Mağara Kapısı Görmek

Rüyada mağara kapısı gördüyseniz , hem endişelerinizden hem de kuruntularınızdan kurtulacağınıza , kısa süreliğine iç huzuru yakalayacağınıza , işaret eder. Aynı zaman da kurtuluşa çok yakın olduğunuza yorulur.

Rüyada Karanlık Mağara Görmek

Rüyada karanlık bir mağara gördüyseniz , yakın zaman içerisinde vefat edeceğinize yorulur.

Rüyada Mağaraya Girmek

Rüyada mağaraya girmek , rüyayı gören kişinin hem zor hem de büyük olan işleri tek başına göğüsleyeceğine , meşakkatli olan işleri Allah’ın izni ile tek başına yapacağına delalet eder.

Rüyada Mağaraya Sığınmak

Rüyada mağaraya sığındığınızı gördüyseniz , size zarar vermek isteyen , sizi batırmak için ince planlar yapan kişilerin o planlarını alt üst edeceğinize , onları devre dışı bırakacağınıza ve onların zararlarından korunacağınıza alamet eder.

  Rüyada Market Görmek ve Alışveriş Yapmak Nedir?
1 yorum

One thought on “Rüyada Mağara Görmek, Mağaraya Girmek Ve Sığınmak Ne Anlama Gelir?

  1. Rüyamda dedem kardesim ve ben bir arabaya biniyorz dedem yolda duruyor ve disarda yilan gordugnu soyluyor kardesim arabadan iniyor ve ayagina yilan degdigni soyleyere kaciiyor sonra dedem bir magara gördugnu soyleyip oraya gidiyor yuksek bjr tepeden asgiya iniyor beni cagiriyor ama ben cok korkuyorum daha sonra onun yanina gidiyorum ve magaranin ici aydinlik ama icinde 15 20 kisi var helside cok yaslilar iclerinde bir ben gencim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.