Rüyada Çöl Görmek

Rüyada kendinizi bir çölde görmeniz, şiddetli yalnızlık içinde sıkıntı ve zorluk çektiğinize işarettir veya sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret olarak da yorumlanır.

• Rüyada görülen çöl, yalnızlığa işaret olarak yorumlanır.

Bir kimse, Rüyasında kendisini tek başına uçsuz bucaksız bir çöldeymiş olduğunu görse, bu Rüya, Rüyayı gören kişinin ailesinden uzaklaşıp tek başına yalnız kalmak istediğine veya Rüya sahibinin tek başına kalıp büyük yalnızlık içinde üzüntü ve sıkıntı çektiğine işarettir şeklinde yorumlanır. Çöl Rüyası görmek pek iyi değildir, sıkıntı ve bunalıma işarettir.

Rüyada sahra (çöl) görmek, ferahlık ve sevince işarettir.

• Bir kimse Rüyasında alabildiğine uzanan bir sahra (çöl) görse, şiddet ve mihnetten kurtularak, ferahlığa ve selamete çıkacağına, günahlarından tövbe edip kurtulacağına, hastalıktan kurtulup sıhhate kavuşacağına işaret eder.

• Rüyasında çölde (sahrada) yürüdüğünü görmek, faydasız ve hiç kimseye yarar ve menfaat getirmeyen bir işe başlayacağına işaretle tabir olunur. Rüyada görülen sahranın geniş oluşu, ekili oluşu ve yeşilliği nispetinde rahatlık ve sevince işaret olarak tabir olunur.

Rüyada Çöl Görmek ibn-i Şirin’in yorumu:

Bir kimsenin rüyada geniş ve güzelliği mükemmel bir sahra görmesi, bu görülen sahranın genişliği, güzelliği ve düzlüğü nispet ve derecesinde ferah ve sevince ve adalete ermeye işarettir. Geniş ve büyük sahranın görülüşüyle birlikte mevsiminde çayır ve çimenlerle bezenmiş, süslenmiş bir halde olduğunu görmek ve O’nun üzerinde gezip dolaştığını da görürse, büyük hayır ve menfaate işaretle yorumlanmıştır.

Yine bazı yorumcular, sahra görmeyi helal mal ve ganimete yormuşlardır.

Rüyada Bulut Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

 

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu