Rüyada kurban görmek ve kesmek ne demektir?

Rüyada kurban görmek , gerçek yaşam da evli değilseniz yakın zaman içinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize , evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza , her zaman Allah yolunda ilerleyeceğinize ve evlatlarınızın hayırlı olacağına delalet eder.

Bunun haricinde yaşanacak olan bir tartışmaya çekileceğinize yorulur.

Eğer bu rüyayı gören kişi kadın ve hamileyse o zaman hayırlı bir çocuğu olacağına delalet eder.

Fakat rüyayı gören kişi kesinlikle fidye vermesi gerekiyor. Vereceğiniz fidye sayesinde hem bela hem de afetlerden kurtulmuş olacaksınız.

Rüyada kurban edilmek

Rüyada kurban edildiğinizi gördüyseniz , gerçekte borcunuz varsa onları ödeyeceğinize , zengin birisi olacağınıza , içerisinde bulunmuş olduğunuz olumsuzluklardan kurtulacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Fakat bazı rüya yorumcularına göre , dünyevi olan hayata çok büyük önem vereceğinize ve nefsinize hakim olamayacağınıza alamet eder.

Rüyada birinin kurban edildiğini görmek

Rüyada  birisinin kurban edildiğini gördüyseniz , her zaman arayış içerisinde olacağınıza , istek ve arzularınıza ulaşmak için her yolu deneyip asla vazgeçmeyeceğinize yorulur.

Rüyada kurban kesmek ne demek?

Rüyada kurban kesmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına , hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza , hem gam hem de kederden kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

  Rüyada kefen görmek neye işarettir? İslami Analizi
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada kurban görmek ve kesmek ne demektir?

  1. Rüyamda bi otobusle yakın mesafede gidip geliyordum 24 yaşındayım ama rüyamda liseye gittiğimi gördüm yol çok bozuk bi yoldu kırmızı pullu bi etek ve ayakkabı almışım sonra tanımadığım biri beni kaçırıp kurban etmeye çalışıyor bayramda insanlar insan da kesebiliyordu rüyamda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.