Rüyada Lavanta Görmek Neye işarettir? Anlamı Nedir?

Rüyada Lavanta Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada lavanta görmek , rüyayı gören kişinin sıkıntılardan kurtulacağına , geçmiş zaman da yaşamış olduğu sorunlardan kurtulup feraha kavuşacağına işaret eder. Eğer kişinin gerçek yaşamında evlilik çağına gelmiş bir kız varsa o zaman hayırlı kısmetlerin olacağına , kızının sevdiğine kavuşacağına ve kısa zaman içerisinde evleneceğine alamet eder.

Kız veya erkek fark etmez ikisinin de geleceklerinin çok parlak olacağına , başına gelecek olan güzelliklere yorulur. Bu rüya aynı zaman da çeyiz hazırlamaya da işaret etmektedir. Eğer ailede evlenecek birileri yoksa o zaman çocuk sahibi olacağınıza veya hayırlı kısmetlerin kapıda olduğuna alamet eder.

Rüyada Lavanta Görmek İhya

Rüyada lavanta görmek, herkesin nazında saygınlık anlatan bir itibar (beğeni) kazanmış bir üne sahip olacağınıza işarettir. Bazen de rüyada lavanta görmek, cesaret ve cömertliğe işaretle yorumlanır.

Rüyada Lavanta Dikmek

Rüyada lavanta diktiğinizi gördüyseniz , şansınızın çok bol olacağına , kısmetinizin açılacağına , hanenize misafirin geleceğine ve bu gelen kişileri çok iyi bir şekilde ağırlayacağınıza delalet eder. Evinize gelen misafirlerinizin arasında size göre kısmetler bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra hane içerisinde bulunan herkesin şansının bol olacağına , devamlı olarak yeni fırsatlarla karşılaşacaklarına ve sevinç göz yaşları dökeceklerine yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre , güzel bir hayata , büyük ve kalabalık bir aile ortamına delalet ederler.

Rüyada Lavanta Toplamak 

Rüyada lavanta topladığınızı gördüyseniz , dert etmiş olduğunuz şeylerden kurtulmak için elinizden geleni yapacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve alacağınız müjdeli bir haber ile çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada Bit Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. rüyamda elimdeki lavantayı ağzıma atıp çiğniyordum ama yutmadım ne anlama gelir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu