Rüyada Bit Görmek

Rüyada bit görmek az görülen ve değişik rüyalardan bir tanesidir. Gerçek hayatta bit nasıl sevilmeyen ve istenmeyen bir durumsa rüyada da aynı anlamı taşımaktadır. Fakat içinde bulunulan durumlara göre anlamları değişebilmektedir. Rüyanızda biti pis ve kirli bir ortamda gördüyseniz bu fakirliğin ve yokluğun habercisidir fakat biti temiz bir alanda gördüyseniz bu zenginliğe yorumlanmaktadır.

Rüyada bit görmenin anlamı bitin durumuna göre de değişiklik göstermektedir. Kalabalık bir bit topluluğu gördüyseniz sizi üzüntü ve kederli günlerin beklediğine yorumlanmaktadır. Büyük bir bit yerine rüyanızda sirke gördüyseniz bu sizinle ilgili kötü düşünen ve fesatça davranışlar sergileyen biri olduğu anlamı taşımaktadır.

Rüya bit görmek, iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Kimi zaman bit olumlu anlam taşırken kimi zaman olumsuz anlamlar taşımaktadır Eğer çok kirli bir ortam içerisinde bit görülmüş ise bu haram kazanç olarak yorumlanır.

Bit zenginlik anlamına gelmektedir. Bu nedenle pis ortamda bulunan bir bit kazanılan paranın helal yollardan gelmediğini bu nedenle de haram işler için kullanılacağını ifade eder.

Rüyada bitin görüldüğü ortam temiz ise bu helal kazanç anlamına gelir. Rüyada bit görmek zenginlik, bolluk olarak yorumlanır.

Rüyada Bit Görmek İhya

Rüyada  bit görmek, mal ve ev halkı ile deyim olunur. Rüyasında kendi üstünde bitlerin dolaştığını gören kimsenin, eline çok mal ve para geçer yahut ev halkı, aile efradı çoğalır, biçiminde yorumlanır.

  • Rüyada yeni elbiselerinin üstünde bit gören kimsenin, mal ve serveti artar diyerek deyim edilir. Eğer gördüğü bit eski elbisenin üstünde şayet, rüyayı  görenin fazlaca borçlanacağına işarettir biçiminde yorumlanır.
  • Rüyada elbiselerinde yahut bedeninde bitlerin çoğaldığını, pek çok bitlerin bulunduğunu görmek iyidir. Bu nimetlerin çoğalmasına ve bereketin yükselmesine, üzüntü ve kederlerden, sıkıntı ve belâlardan kurtulacağına işaretle yorumlanır.
  • Rüyasında üstüne bit düştüğünü görmek, pek çok bireylerin, Rüya   sâhibinden faydalanacağına ve ondan çıkar sağlayacağına işaret eder biçiminde deyim olunur.
  • Rüyasında kendi üzerinden bitlerin yere döküldüğünü görmek, rüyayı  gören bireyin, kâr ve kazancının artacağına işarettir biçiminde deyim olunur.

Rüyada Bitlenmek

Rüyada bitlenmek, rüyayı gören bireyin zengin olacağına, malının mülkünün artacağına işaret etmektedir. Lüks, fazlalık, bereket içinde yaşanacağına, düş sahibinin çok zengin olacağına, istediği ne varsa sahip olacağına, genç yaşta olsa dahi çok büyük zengin olacağına delalettir.

Rüyada Bitlendiğini Görmek

Rüyada bitlendiğini görmek, rüyayı gören bireyin büyük bir zengin olacağına üstelik bu servetin torunlarına dahi yeteceğine ve yaşamda epey etkin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bit Öldürmek

Kişi rüyasında kendisinin bit öldürdüğünü görüyorsa, tanıdığı ve sevdiği bir kişiye kötü sözler söyleyeceği, ona haksızlık edeceği yönünde yorumlanmaktadır. Rüyada öldürülen bitin sirkesiyse eğer kötü düşüncelerin, art niyetin ve dedikoduların uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bit Öldürdüğünü Görmek

Rüyada bit öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kimsenin bizzat için çabuk ve kendisini çok seven bir kimseyi üzüp kalbini kıracağına işaret eder. Bu düş bunun yanı sıra düş sahibinin ayağına kadar gelecek olan bir kısmeti reddedeceğine delalettir.

Rüyada Bit Öldürmeye Çalışmak

Rüyada bit öldürmeye çalışmak, rüyayı gören bireyin ortak iş yaptığı akrabasının kendine ve ailesine birtakım sıkıntılar yaşatmasına karşın hısımlık vasfından ötürü ve ayıp olduğundan çekineceğinden ötürü ortaklığı bozamayacağına ve bu vaziyet nedeni ile ailesinde birtakım sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Rüyada Saçta Bit Görmek Ne Demek?

Rüyada saçta bit görmek, rüya sahibinin eğitim veya iş hayatında sıkıntılı ve endişeli günler yaşayacağına işarettir. Bugüne kadar yaptığı ve pişman olmadığı davranışlardan dolayı vicdan azabı çekmeye başlayacağı ve kimseyle paylaşmadığı hayallerinin tek tek yıkıldığını fark ederek yoğun bir duygusal döneme gireceğini göstermektedir.

Rüyanızda saçtan bit ayıklandığını görüyorsanız eğer bu güzel gelişmeler yaşanacağını göstermektedir. Saçınızdan bit temizlenmesi, yapmak istediğinizle işle ilgili tereddütlerin yersiz olmadığını anlamanıza ve önceden önlem alabilmeniz için ufak olaylar yaşanacağına yorumlanmaktadır. Bu önlemleriniz sayesinde işler daha kolay ilerleyecektir.

Rüyada Saçta Bit Görmek İhya

Rüyada saçta bit görmek, rüyayı gören bireyin rüyada gördüğü ortama göre değişik şekilde yorumlanır. Rüyada saçta bit gördüğü ortam karanlık ve pis bir yer şayet düş sahibinin birtakım hastalıklar ile boğuşacağına, parasal problemler yaşayacağına ve çok mutsuz olacağına, saçta bit görülen ortam berrak ve pak şayet de düş sahibinin epey etkin ve zengin bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada Saçının Bitlendiğini Görmek

Rüyada saçının bitlendiğini görmek, rüyayı gören kimsenin hiç parasal sorun yaşamayacağına, tüm sıkıntılarının sona ereceğine, çok zengin olacağına, iş hayatında büyük başarılar yakalayacağına, gösterişli ve keyif içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Yatakta Bit Görmek

Rüyada yatakta ölmüş bit görmek bir hastalığın fark edilmeden ayakta atlatılacağı anlamı taşımaktadır. Ayrıca ölü bit görmek rüya sahibiyle ilgili, kendisinin de sonradan öğreneceği bir sorunun kendiliğinden hallolacağına dair de yorumlanmaktadır. Rüyada yatakta canlı bit görüldüyse aslında önemsiz olan fakat rüya sahibinin kafasını kurcalayacak, canını sıkacak küçük bir meselenin yaşanacağı anlamı taşımaktadır. Rüya sahibinin sakin kalarak bu olayla baş edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Üzerinde Bit Gezmesi

Bir kişi rüyasında üzerinde bit olduğunu görmüş ise bu rüya iyi olarak yorumlanır. Bitin çok olması zenginlik anlamına gelir.

Kişinin üzerinde olan bitler kişinin kendi kazancı ile elde edeceği maddi kazanca karşılık gelir.

Rüya sahibinin işleri açılacak ve bol rızk elde edecektir. Rüyada üzerinde bit gezmesi aynı zamanda hane içerisinde kalabalığın artmasına da yorulur.

Eğer kişi bekar ise söz ya da düğün gibi bir durum nedeni ile yeni bir aile kuracak ve ailesini genişletecektir.

Eğer kişi evli ise haneye yeni bir bebek gelebilir ve kalabalık oluşabilir. Rüyada bir görmek çoğalmak anlamına da gelir.

Rüyada Bit Temizlemek

Rüyada bit temizlemek kuşkuların ortadan kalkması anlamına gelir. Kişi rüyasında bit temizlediğini görmüş ise bu durumda şüphe duyduğu bir olay üzerine gidecek ve bu olayı onunda açıklığa kavuşturacaktır.

Bit temizlemek saklanan bir takım sırların ortaya çıkması anlamına da gelir. Eğer bitler çok ve temizlemekle bitmiyor ise şüpheli durumun uzayacağı ve işlerin biraz karışık bir hal alacağı anlamına gelir.

Eğer kişi rüyasında tüm bitleri temizliyor ise bu durumda tüm çabaların karşılığı alınacak ve bir sonuca ulaşılacaktır. Temizlenen bitin rengi beyaz ise şüpheli durum kısa sürede ortadan kalkar.

Rüyada Bit Yumurtası Görmek

Rüyada Bit Yumurtası gördüyseniz, fesat çıkaran (bozgunculuk eden) bir takım kötü kişilere işaret eder.

  • Rüyasında bit yumurtaları görüp de onları temizleyemediğini görmek, bir takım müfsit kişilerin kötü adamların arkasına düşeceklerine ve bunlara mâni olamayacağına, kovalamayı başaramayacağına işarettir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bit Sirkesi Öldürmek

Rüyada bit sirkesi cana kıymak, rüyayı gören kimsenin ile ilgili birtakım dayanaksız dedikodular çıkacağına, düş sahibinin bu dedikodular yüzünden büyük üzüntü ve gerilim yaşayacağına ama kısa bir sürede gerçekleri meydana çıkarıp dedikoduyu yayan kişileri utandıracağına işaret etmektedir.

Rüyada Saç Görmek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu