Rüyada Dışlanmak Görmek ve Kovulmak Neye İşarettir?

Rüyada dışlanmak , çalışma hayatınızda alacağınız güzel bir karar ile hiç beklemediğiniz bir anda olumlu gelişme alamayacağınıza ve bu yüzden tekrardan başka yollar bulup onları deneyeceğinize işaret eder. Kendi hayatınızla ilgili alacağınız kararları çevrenizde bulunan insanların desteklemeyeceğine , her zaman tek başınıza kalacağınıza yorulur. Fakat gerçek yaşam da alacağınız bu karar sevmiş olduğunuz kişi hakkında olabilir bunun için kararınızı baştan göz geçirin ve gerekiyorsa bazı değişiklikler yapın.

Rüyada Birini Dışlamak 

Rüyada birisini dışladığınızı gördüyseniz , başka insanların haklarını yiyeceğinize , o kişilerin üzerinden para kazanacağınıza ve sürekli olarak başka insanların haklarını yiyip çok büyük günaha gireceğinize işaret eder. Yani bu rüya pek hayra yorulmaz ve kişi için her zaman kötüye yorumlanır.

Rüyada Tasfiye Görmek

Rüyada tasfiye gördüyseniz , bir süre boyunca bazı olaylar karşısında sessiz kaldığınıza fakat en sonunda daha fazla dayanamayıp konuşacağınıza , farklı gelişmelerin olacağına ve yeni olaylar yaşayacağınıza alamet eder. Bunun yanı sıra hiç beklemediğiniz bir anda gün yüzüne çıkacağınıza ve bir olayınızın çok yayılacağına yorulur.

Rüyada Kovulmak 

Rüyada kovulduğunuzu gördüyseniz , hayatınızla ilgili değişiklikler yapacağınıza , yeni alanlara gireceğinize , farklı çalışmalara girip o yerlerde çok başarılı olacağınıza ve yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Beden Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu