Rüyada Yoğurt Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada yoğurt görmek ile ilgili olarak İmâm-ı Nablusi Hazretleri buyurmuştur ‘ki; kişinin rakiplerinin arasından sıyrılarak başarılı bir geleceğe doğru yol alacağı anlamına gelir. Aynı zamanda yakında çalıştığı yerden veya beklemediği bir yerden bir para geleceğine yorumlanır.

Rüyada Yoğurt Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bir ev veya araziye yatırım yaparak kazançlı çıkacağına yorumlanır. Diğer yorumcular, rüyada yoğurt görmenin helal mal ve kazanca işaret eder demişlerdir.

Rüyada Yoğurt Yemek

Rüyada yoğurt yemek, kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı işinin karşılığını alacağına, başarılı bir işten iyi bir kazanç sağlayacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada yoğurt gören kişinin üzerindeki baskıların ve kötü şansın kaybolacağına, bununla birlikte tüm olumsuzluklara rağmen yeni kapıların açılacağına delalet eder.

Rüyada Yoğurt Almak

Rüyada yoğurt almak, bugüne kadarki yaşantısında karşılaştığı kişilerden, ailesinden ve iş arkadaşlarından sürekli övgüler ve dualar alacağına delalet eder. Etrafında onurlu ve dürüst kişiliğiyle tanınan biri olduğunu ve her zaman hakkında yanında yer aldığına işarettir.

Rüyada Yoğurt Mayalamak

Rüyada yoğurt mayalamak, rüya sahibinin içinden çıkmaya uğraştığı sıkıntılarını ve maddi sorunlarını çözmek için uğraştığını, bunun sonunda mutlaka muvaffak olacağını gösterir. Mayayı fazla koymak, gelecek için iyi bir yatırım yaptığını ve sonunda mutlaka kazançlı çıkacağına delalet eder. İbni Kesir (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Mayayı az koyan rüya sahibinin her zaman temkinli ve fazla riske girmeyi sevmeyen bir kişilik olduğuna işaret eder.

Rüyada Yoğurt Yapmak

Rüyada yoğurt yapmak, Rüyayı gören kişinin sıkıntılarını düşündüğünden daha kısa zaman içerisinde çözeceğine ve yolunun daha ferah olacağına işarettir.  Rüyada yoğurt yapmak, kişinin bu zaman kadarki uğraşlarının sonucunu alabilmesi için daha çok çalışması gerektiğini, yoluna çıkan engelleri kaldırmak için daha çok enerji, para ve zaman harcaması gerektiğine delalet eder. İmâm-ı Cafer-i Sâdık (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Bununla birlikte içinde bulunduğu maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmasının yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada Yoğurt Dökmek

Rüyada yoğurt dökmek, uzun zamandır uğraşarak ve didinerek elde ettiği birikimlerinin bir bölümünü kaybedebileceğine delalet eder. Yoğurdu ucunda az dökenlerin maddi kaybının fazla olmayacağına, çok dökenlerin ise fazla karlı çıkmayacağına işaret eder. Maya kabının üzerinden dökülen yoğurt ise rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve bir daha bu sıkıntılarla karşılaşmayacağına yorumlanır.

Rüyada Yoğurt Döküldüğünü Görmek

Rüyada Yoğurt Döküldüğünü Görmek, Rüyasında yoğurt döküldüğünü gören kişinin geçmişinden bu yana süre gelen sıkıntılarından kurtulacağına, hayatında ferah bir dönemin kısa süre içerisinde başlayacağına işarettir. Rüyada yoğurt döküldüğünü görmek, sahip olunan servet veya mülklerin azalıp yok olabileceğine bu sebeple dikkat edilmesi gerektiğine uyarıdır.

Rüyada Süzme Yoğurt

Rüyada süzme yoğurt görmek, rüya sahibinin çevresinde önemli bir konumda olduğunu, her zaman işaretle gösterildiğini gösterir. Bununla birlikte çok çalışmasına ve didinmesine az ama çok kıymetli maddi ve manevi kazançlar sağlayacağına delalet eder. İbni Cerir (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Öğrenciler için başarılı bir eğitim öğretim döneminin geçirileceğine, mutlaka çabalarının karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada Ekşi Yoğurt Görmek

Rüyada ekşi yoğurt görmek, tatlı sert eleştirilerle ve uyarılarla karşılaşılacağını, duyacağı sözlerle çok canının sıkılacağına işaret eder. Maddi konularda çok fazla harcama yapıldığını ve mutlaka tasarrufa yönelmesi gerektiğine işaret eder. Eğer gerekli önlemleri almazsa maddi olarak sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Diğer yorumlara göre rüyada ekşi yoğurt, hastalığa kapılacağına fakat bir süre sonra eski sağlığınıza geri kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada ekşi yoğurt yediğinizi gördüyseniz bu rüyanız haram kazanç ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada Kaymaklı Yoğurt Görmek

Rüyada kaymaklı yoğurt görmek, aile ve sosyal çevrede çok güzel ilişkilerin kurulacağına, hayatına yeni insanların gireceğine işaret eder. Bol kazançlı bir dönem ve yıl geçireceği gibi, ileriye dönük planlarının yavaş yavaş yerine geleceğine delalet eder. İmâm-ı Muhammed el-Mısîrî Buyurmuştur ‘ki; Bol kazanca ve zenginliğe kavuşarak, sorunlarını kökünden çözeceği olarak yorumlanır.

Rüyada Kaymak Görmek

Uykuda görülen kaymak Rüyası, ucuzluk, bolluk, karlı kazanç, menfaat, arzusuna kavuşmak, gündüzleri
uğraştığı, çalıştığı ve istediği şeyleri kolayca elde etmeye işaretle yorumlanır denmiştir.

• Bazı yorumcular, Rüyada kaymak yediğini görmeyi, Mescid-i Aksayı ziyaret etmeye işaretle yorumlamışlardır. Yani, bu Rüyayı gören kişiye, Cenab-ı Allah, Beytül’Mukaddes’i (Mescid-i Aksay’ı) ziyaret etmeyi nasip eder demek olur.

• Bazıları, Rüyada kaymak görmek, ana rahminde (karnında)’ki çocuğa işaret eder şeklinde yorumlamışlardır.

• Rüyada kaymak görmek, karlı ve kazançlı bir işe işarettir.

• Rüyada kaymak yediğini görmek, bol bir rızık ve berekete, bazı yorumculara göre de Kabe’yi ziyaret etmeye işarettir.

Rüyada Yoğurt Kovası Görmek

Rüyada yoğurt kovası görmek, Rüyanın tabiri  kovanın ne kadar dolu olduğuyla orantılıdır. İçi boş yoğurt kovası emeklerin hızlıca tükenmesi, hedeflerin hızlıca gerçekleşmesi için aynı oranda daha çok efor sarf etmek anlamına gelir. Dolu yoğurt kovası hayırlı işlere işarettir.

Rüyada Birinin Yoğurt Vermesi

Rüyada birinin yoğurt vermesi, Rüya sahibinin iyi birisiyle karşılaşacağı ve bundan fayda elde edeceğine işarettir. Rüyadan birine yoğurt verdiğini gören kişi içinse bir önce ki tabir gibi hayırlıdır ve hayatında iyi birisiyle karşılaşıp bundan maddi manevi fayda elde edeceği anlamına gelir.

 

Rüyada Dişlerin Dökülmesi Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu