Rüyada Dişlerin Dökülmesi Düşmesi Ve Kırılması Görmek Ne Demektir?

Rüyada Dişlerin Dökülmesi

Rüyada dişlerin dökülmesi ne çok iyi ne çok kötü olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uzun hayat süreceği belki de evlatlarının torununun torununu görmek nasip olacaktır. Ancak uzun yaşamasından dolayı dünyada yaşanan acı tüm olayları görerek çile ve eziyet olarak yorumlanır. Kısa zaman içerisinde rüyada diş dökülmesi görmek sorun yaşayacağınızı delalet eder.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

Rüyada dişlerinizin avuç içine dökülmesi uğramış olduğunuz zararların karşılanması ve borçlarınızın tamamından kurtulacağınız anlamına gelmektedir.

Refaha ermek için etmiş olduğunuz duaların kabul olacağı, aynı zamanda hayır anlamına gelmektedir.

Rüyada Dişlerin Düşmesi

Rüyada dişlerinizin düşmesi çok sevdiğiniz akraba ya da arkadaşa üzüntülü haber alıp yardım etmek için uğraşacaksınız manasına gelmektedir.

Rüyada Dişlerin Kırılması

Rüyada dişlerinizin kırılması gören kişinin baba yakınlarından kötü haber alması, çok ağır hastalık geçirdiğini duyup endişe ve kederli gün yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Üst Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada üst dişlerinizin döküldüğü görmek zengin olacağınızı işaret ederken ticaret hayatınızın hızlanması anlamına gelmektedir. Kısmet ve işlerinizin açılacağı bu sayede parasal konuda en yukarılarda olacaksınız demektir.

Rüyada Alt Dişlerin Dökülmesi

Rüyada alt dişlerinizin dökülmesi başınıza uğursuzlukların geleceğine yorumlanır. Hem sağlığınız hem de neşeniz bozulacak. Üst üste can sıkıcı olaylar yaşayacaksınız anlamına gelir.

Rüyada Dişlerin Teker Teker Dökülmesi

Rüyada dişlerinizin teker teker döküldüğünü görmek rüya sahibi genç ise hayra vesile değildir. Hayatınızda hata yapacağınız durumlarda yanlışlarınızdan ders çıkartarak doğru yolu bulacaksınız anlamına gelmektedir.

  Rüyada Dolma Görmek Doldurmak ve Yemek
6 yorum

6 thoughts on “Rüyada Dişlerin Dökülmesi Düşmesi Ve Kırılması Görmek Ne Demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.