Rüya TabirleriV Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Beden Vücut Görmek Neye İşarettir? İslami

Rüyada beden görmek , hayatta her zaman beklemiş olduğunuz şeylere en sonunda kavuşacağınıza , umutsuzluğunuzun son bulacağına ,

eğer hastaysanız kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza , maddi sıkıntılardan kurtulup artık rahata ereceğinize ve iş yerinde çok başarılı olup mevki olarak çok yüksek yerlere çıkacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada büyük bir beden gördüyseniz o zaman iş hayatınızda çok başarılı olup herkes tarafından takdir göreceğinize , hem yiyecek hem de içecek keyfi yapacağınıza yorulur.

Rüyada kendi bedeninizi gördüyseniz, hem sağlıklı hem de neşeli bir hayata sahip olacağınıza , eğer organlarınız yer değiştiriyorsa o zaman da kötü söz işitip canınızın çok sıkkın olacağına yorulur.

Rüyada zayıf bir vücut gördüyseniz , gerçek yaşam da hasta olacağınıza , sıkıntılı bir hayata başlayacağınıza , olumsuz bir hayatınız olacağına alamet eder.

Rüyada Vücut Görmek 

Rüyada vücut gördüyseniz , geçmiş zamanda yapmış olduğunuz hataları temizlemek için elinizden geleni yapacağınıza ,

bunun için büyük bir çaba sarf edeceğinize ve en sonunda emeklerinizin karşılığını alıp hatalarınızı düzelteceğinize delalet eder.

Rüyada Kadın Vücudu Görmek 

Rüyada kadın vücudu gördüyseniz , ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayacağınıza , artık yeni bir ilişkiye başlamak isteyeceğinize , aşk hayatınızda hareketlenmelerin olacağına ve mutlu bir evlilik yapıp çocuk sahibi olacağınıza alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu