Rüyada Kaburga Görmek Neye Çıkar? İslami

Rüyada kaburga görmek , sahiplenen , anaç duygulara sahip olan , Allah’ın yaratmış olduğu karşı cinse işaret eder. Bu rüya kişinin duruşunu , yaşam şeklini , bildiklerini , yapmış olduğu yanlışlara , yenilgilere ve hayal kırıklıklarına yorulur.

Rüyada Kaburga Dolması Görmek

Rüyada kaburga dolması gördüyseniz , gerçek yaşam da hem zengin hem de eğitimli birisi olacağınıza , kendi işinizi kuracağınıza , emrinizde insanlar çalıştıracağınıza , maddi anlamda yükseleceğinize ve büyük bir güç sahibi olacağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra kolay ulaşılamayacak değerde kazanca sahip olacağınıza ve refah içerisinde yasacağınıza işaret eder.

Rüyada Kaburga Yemeği Görmek

Rüyada kaburga yemeği gördüyseniz, hem huzurunuzun hem  rahatınızın hem de ağız tadınızın yerinde  olacağına, işlerinizin her zaman yolunda gideceğine , ekmeğinizin ve kazancınızın kesilmeyeceğine , ticaret konusunda uzmanlaşıp genişleteceğinize ve elinizde bulunan malları her geçen gün çoğaltacağınıza alamet eder. Rüyayı gören kişi bolluk içerisinde olacaktır ve her zaman helal lokma yiyecektir.

Rüyada Kaburga Kemiğinin Kırılması

Rüyada kaburga kemiğinin kırıldığını görmek pek iyiye yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Genel olarak uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin güvenmiş olduğu dağlara kar yağacağına , umut etmiş olduğu şeylere kavuşamayacağına , kimseden kendisine fayda gelmeyeceğine ve bu yüzden hem maddi hem de manevi olarak yıkılacağına işaret eder.

Rüyada Kabus Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu