Rüyada Kabin Görmek (Duşakabin, Camkabin)

Rüyada kabin görmek, rüya sahibinin ortaya koyacağı hayırlı çalışmalar sonucunda başarılar elde edeceğine ve çevrenizde bulunan insanlardan takdir göreceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra sizi sevmeyen ve kötülüğünüzü isteyen kişiler işlerinizin kötüye gitmesi için ellerinden geleni yapacaklarına yorulur. Bunun için çevrenizde bulunan insanlara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer arkadaşlarınızı doğru seçmezseniz en sonunda üzülen taraf siz olabilirsiniz.

Rüyada Duşa kabin Görmek Ne Demek?

Rüyada duşa kabin gördüyseniz , büyük mutluluklar yaşayacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , sevmiş olduğunuz kişilerden sürpriz şeyler göreceğinize ve mutluluğunuzu ailenizle beraber yaşayacağınıza işaret eder. Ayrıca ailenizle yaşamış olduğunuz tartışmaların artık son bulacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olacağınıza delalet eder.

Rüyada Cam Kabin Görmek

Rüyada cam kabin gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda büyük sorunlar yaşayacağınıza , işlerinizin kötüye doğru gideceğine , sevmiş olduğunuz kişilerden büyük ihanetler göreceğinize , büyük çaba harcayarak girmiş olduğunuz işte zor zamanlar yaşayacağınıza ve sorunların üst üste geleceğine alamet eder.

Rüyada Kapsül Görmek

Rüyada kapsül gördüyseniz , büyük beklenti ve büyük istekle girmiş olduğunuz işte istemiş olduğunuz kazancı elde edemeyeceğinize , sıkıntılı bir döneme gireceğinize , elinizde bulunan imkanlarınızın biteceğine ve küçük miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Soyunma Kabini Görmek

Rüyada soyunma kabini gördüyseniz , iş konusunda zor günler geçireceğinize , yaşayacağınız kötü olaylardan dolayı kısa süreliğine hasta olacağınıza delalet eder.

Rüyada Leylek Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Ruyamda mobilya dan duşa kabin koydular inşatı devam eden bir evin banyosuna ne demek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu