Rüyada İş Değişikliği Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada iş değişikliği görmek , hem iş hem de sosyal hayatınızda bazı değişiklikler yapacağınıza , karşınıza birden fazla güzel fırsatların geçeceğine ve eğer bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendirirseniz kazançlı olacağınıza, her konuda çok başarılı olduğunuzdan dolayı mevki olarak yükseleceğinize , uzun bir süredir çekmiş olduğunuz maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulacağınıza , yaşamış olduğunuz dertleri geride bırakacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada bulmuş olduğunuz iş iyiyse o zaman karşınıza hem güzel hem de hayırlı fırsatların çıkacağına , kötüyse bazı sıkıntılarla ve dertlerle karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada İşten Ayrılmak

Rüyada işten ayrıldığınızı gördüyseniz , hem iş hem de sosyal hayatınızda bazı değişiklikler yapacağınıza , hali hazırda bulunan işinizi terk edip yeni bir işe atılacağınıza, ikili olan ilişkilerde değişiklikler yapacağınıza ve gerçek yaşam da evli değilseniz hayırlı olan birisi ile evlenip dünya evine adım atacağınıza delalet eder. Yani bu rüya genel olarak kişi için çok hayırlıdır.

Rüyada İş Kurmak Ne Demek?

Rüyada iş kurduğunuzu gördüyseniz , iş konusunda çok başarılı olacağınıza , yüksek miktarda paralar kazanacağınıza ve bu yüzden çevrenizde bulunan insanların size saygı duyacağına yorulur.

Bunun yanı sıra çekmiş olduğunuz sıkıntıları bir kenarı bırakacağınıza , yüksek Mevlalar kazanacağınıza , her zaman parayı hak yolunda kazanmak için elinizden geleni yapacağınıza , çevrenizde yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğinize alamet eder.

Rüyada Garaj Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Rüyamda aynı pozisyonda fakat farklı bir iş yerinde çalışmaya başladığımı gördüm.

  2. rüyamda yeni bir issye inde çalıştığımı gördüm bir çok masa olan büyük bir oda çok büyük bir işyeri ve çok çalışan var ı sanlar mutlu.orada çalışan bir arkadaşımda vardi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu