Rüya TabirleriA Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak Rüya Tabiri

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak, genel olarak iyiye ve hayra yorulmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişi hayatla ilgili karmaşalar yaşayacağına , huzursuzluklarla ve problemlerle karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Ayrıldığını Görmek

Rüyada ayrıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da yaşayacağınız kötü olaylardan dolayı hem çaresiz hem de yalnız kalacağınıza ve bu durum karşısında çok üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgilinizden ayrıldığınızı gördüyseniz , gerçekte dost sanmış olduğunuz kişilerden büyük bir darbe yiyeceğinize yorulur. Yani bu kişiler yüzünüze karşı güleceklerdir fakat arkanızdan kuyunuzu kazacaklardır. Bunun için çevrenizde bulunan arkadaşlarınıza çok dikkat edin. Eğer tedbirli olursanız size hiçbir konuda zarar veremezler.

Rüyada Sevdiği Birinden Ayrılmak

Rüyada sevmiş olduğunuz kişiden ayrıldığınızı gördüyseniz , aile yaşantınızla ilgili büyük bir değişiklik yapacağınıza , bir takım sorunlarla karşı karşıya kalıp çözüm yolları arayacağınıza alamet eder.

Rüyada mutlu olan bir çiftin ayrıldığını gördüyseniz , o kişilerin gerçek yaşam da mutlu bir evliliklerinin olacağına yorulur.

Rüyada Evli Bir Çiftin Ayrıldığını Görmek

Rüyada evli olan bir çiftin ayrıldığını gördüyseniz , ön yargılı birisi olduğunuz için başkası hakkında yanlış şeyler düşüneceğinize ve böylelikle günaha gireceğinize işaret eder.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak , yakın zaman içerisinde müjdeli bir haber alarak çok sevineceğinize ve mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada İnek Görmek

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu