Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cam görmek , hiç ummadığınız bir yerden karşısına kısmet çıkacağına , hem uzun hem de mutlu bir ömre sahip olacağınıza ve iş konusunda yüksek yerlere geleceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra bu rüya sıkıntı ve keder olarak yorumlanır.

Rüyada cam veya camdan yapılmış eşya gören kimse, kısa zamanda ummadığı bir yerden ve beklemediği bir şekilde kısmetinin çıkacağına, bekâr ise evleneceğine işarettir. Bu rüyayı gören kimse iş sahibi ise, yakında iyi bir işe sahip olacağına işaretle yorumlanır.

  • Rüyasında cam sildiğini görmek, yaptığı bazı hareket ve tavırlardan çok fayda ve yararlar göreceğine işaret eder.
  • Rüyasında cam kırdığını görmek, yakında üzüntülü bir haber alınacağına işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyasında cam sattığını görmek, bazı işlerini ihmal ettiğine ve bu sebepten dolayı zarar görebileceğine işaret eder.
  • Rüyada kırık cam görmek ise, yine üzüntü ve sıkıntıya işaret olarak yorumlanır.
  • Pencere önünde ve camdan baktığını görmek, yakında bir yolculuğa işaretle yorumlanır.
  • Bir kimse rüyasında kırılmış bir camın parçalarını yerden topladığını görse, bu onun halka (insanlara) yararlı bir iş hususunda yardım edeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada camdan ev yaptırmak

Rüyada camdan ev yaptırdığınızı gördüyseniz , sıhhatinizin bozulacağına delalet eder.

Rüyada camdan yapılmış eşyalar görmek

Rüyada camdan yapılmış eşya gördüyseniz , işlerinizin çok bereketli olacağına ve kapalı olan bahtınızın kısa süre içerisinde açılacağına işaret eder.

Rüyada cam eşya görmek

Rüyada cam eşya görmek , kişinin hem sağlıklı hem de mutlu birisi olacağına , bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza , hayatınız boyunca başarılardan başarılara koşacağınıza , önünüzün her zaman açık olacağına , evli değilseniz hayırlı bir yuva kuracağınıza , şansınızın açılacağına ve yakınlarınızdan hem saygı hem de sevgi göreceğinize alamet eder.

Rüyada cam eşya kırmak

Rüyada cam eşya kırdığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde müjdeli ve sevinçli bir haber alacağınıza , hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada cam eşya almak

Rüyada cam eşya aldığınızı gördüyseniz , büyük bir şansa sahip olacağınıza , hedeflerinize ulaşacağınıza ve isteklerinizin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada cam silmek nedir?

Rüyada cam silmek , rüyayı gören kişinin rahata kavuşacağına , gelirinin artacağına , borçlarından kurtulup rahata ereceğine ve sıkıntılardan kurtulup mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

 

Rüyada Para Çalmak Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu