Rüyada Evlatlık Görmek İslami Açıklaması

Rüyada evlatlık görmek , gerçek yaşamda evlatlık almış olduğunuz kişiye karşı çok iyi davranacağınıza ve bu sayede güzel şeyler yaşayacağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişi uzun bir süre boyunca çocuk sahibi olmak istiyor fakat bir türlü olmuyor. Ama kısa süre içerisinde alacağınız bir güzel haber ile çok mutlu olacağınıza , beklemediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacağına delalet eder.

Rüyada görmüş olduğunuz evlatlığın sağlık durumu eğer iyiyse o zaman sağlıklı bir hayata kavuşacağınıza , sağlığınızın her zaman iyi ve güzel olacağına , sağlıkla ilgili bir problem yaşıyorsanız yakın zaman içinde alacağınız güzel bir haber ile çok mutlu olacağınıza alamet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , evin hem bolluk hem de bereketinin artacağına , iş hayatınızın iyiye gideceğine ve bol kazanç elde edeceğinize yorarlar. Rüyada görülen evlatlık eğer mutluysa o zaman , hem güzel hem de sevindirici bir haber alıp mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Evlatlık Almak ne anlama gelir?

Rüyada erkek bebek evlatlık aldığınızı gördüyseniz o zaman güzel bir haber alacağınıza yorulur. Bunun haricinde hem sağlığınızın hem de keyfinizin yerinde olacağına , kötü durumlardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , sıkıntıları bir kenarı bırakıp artık önünüze bakacağınıza ve mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada erkek bebek evlatlık eden kişi gerçek yaşam da her zaman hem mutlu hem de huzurlu olur , işleri hep yolunda gider , yüksek miktarda kazanç elde eder , doğru yatırımlar yaparsa hem bolluk hem de bereket içerisinde bir hayat yaşar.

Rüyada Döşeme Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. Selam ruyamda kizimin halasi tarafindan evlatlik alindigini gorub ûzûlûyorum ve onu geri almaya çalişıyorum.Kizim 15 yaşinda rütamda ise 3,4 yaşindaki halini nde.ne anlama gelitor? Lutcer yorumlarmisiniz.Teşekkur ederim

  2. Rüyamda annem 2 tane evlatlık almak istediğini söylüyordu ben de ona parkta gördüğüm esmer çocuğu anlatıyordum gidip al diyordu çocuk çok güzeldi 4 yaşında filandı onu alıp geliyordum aslında 6 kardeşiz buna ihtiyacımız yok bunun etkisiyle uyumuş olsam anlarım ama öyle bi istegimiz yok neden böyle bi rüya gördüğümü merak ettim

  3. Rüyamda eşimi gördüm evlatlık mış meger ben yeni öğreniyorum kaynanamın ablasının torunuymuş meger ama rüyamda herkes çok mutlu ben kimse bana bir şey hissettirmedi diyorum

  4. Rüyamda bir yerde bir kadının doğum yaptığını görüyorum ve doğum sonrası ölüyor bebek te tam ölmek üzereyken kurtarıyorum ve o bebeği evlatlık alıyorum o kadar güzel bir bebek ki öpüyorum kokluyorum sanki benimmiş gibi.

  5. rüyamda yurt dışında oluyoruz ve bi aile küçük daha belki 1 yaşında bile yok çocuğunun alnındaki kemiklerden hoşlanmayıp doktora gittiklerini doktorun ameliyat yapamayacığını söylediğini ve artık onu istemediklerini söylüyorlar. bu arada ben tek çocuğum ben çocuğu alıp ağlamaya başlıyorum o sırada annem geliyor oda razı oluyor direk biz kuzenimle evelerine çıkıp çocugun eşyalarını topluyoruz ama çok ağlıyorum ben artık bizimle yaşıycak bi erkek kardeşim olcak ve karşılığında 350 EURO istiyorlar onu da kabul ediyoruz falan falan işte hayırlara çıksın yorumlarsanız sevinirim

  6. kiz çocugü gördüm kimsesiz onu buldum getirdim rüyamda oda çokseviniyo Annemi babami hiçtanimiyorumdedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu