Rüyada Dövüş Görmek Ve Dövüşmek Ne Demek?

Rüyada dövüş görmek , gerçek yaşam da kendinizi çok yoracağınıza , vücudunuzu hor kullanıp zorlayacağınıza, hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşacağınız kötü hastalığa , büyük sıkıntılar içerisine girip canınızın çok sıkkın olacağına , günbegün kötüleşeceğinize , eski halinize ise kısa zaman içerisinde döneceğinize işaret eder.

Aynı zaman da hasta olmamak ve sağlığınızla ilgili problemler yaşamamak için kendinize çok iyi bakacağınıza, sağlığınıza çok dikkat edeceğinize ve vücudunuzu her daim koruyacağınıza delalet eder.

Rüyada Dövüş Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dövüş etmek , uzun zamandan beri işsizlik çekiyorsanız o zaman kısa zaman içerisinde bir işe gireceğinize ve bu işte azimli sabırlı çalışıp başarılar elde edeceğinize , işsiz olarak geçmiş olan zamanlarınızın zararlarını çıkarmak için çok yorulacağınıza , evinizi geçirmek için çaba sarf edeceğinize ve hayatınızı düzenli olarak sürdürmek için alın teri dökeceğinize alamet eder.

Rüyada Dövüş Horozu Görmek

Rüyada dövüş horozu görmek , sevmiş olduğunuz insanlar için fedakarlıklar yapacağınıza , sıkıntılarını gidermek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , olayları yatıştırmaya çalışacağınıza yorulur.

Rüyada Dövüşmek Neye İşarettir?

Rüyada dövüşmek , eğitim veya iş yaşantınızda yaşayacağınız bazı sorunlara , etrafınızda bulunan insanlar ile fikir ayrılıkları yaşayacağınıza , sıkıntıya düşeceğinize ve bu sorunlara çözüm aramaya başlayacağınıza ve kısa zaman içerisinde çözüm bulup rahatlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Lahana Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda,biz içerdeyken bir ses duyduk,kocamla dışarı çıktığımızda,bahçede polis zabıta ve icra memurları vardı,evim gece kondu,çok telâşlandık ,niçin geldiklerini sorduk ağaçları kesip evi yapacaklarını söylediler o an ben kontrolden çıktım bütün memularaagzima geleni sayıp bir yandanda sopalarla vuruyordum kocam hiç konuşmadan olduğu yerde beni izliyordu ,onlar ise ne yaparsam yapayım fayda etmeyeceğini ,ağaçları kesip evi yikacaklarını söylediler,evim şehir merkezinde değil bir kazanın uzak bir mah.

  2. Rüyamda çocuklarım deniz kenarında uyuyordullar döndüyümde denize düşmüşlerdi eşimde kultarmak için denize daldı uyandım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu