Rüyada çivi görmek ne anlama gelir? ( DİYANET)

Rüyada çivi görmek diyanet ve bir çok kitap kaynağına göre genel olarak birden fazla şekilde yorumlanmaktadır. Fakat asıl olarak din ve dünya işleriyle ilgidir.

Rüyayı gören kişinin din ile dünya işleriyle çok meşgul olduğuna , bu iki şey için gayret gösterip en sonunda mükafatını göreceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , bekar olan kişilerin yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğine , samimi dost bulacağına , kendinize uzun bir süre kalacak misafirin geleceğine yorulur.

Olumsuz olarak bakacak olursak itibarınızın sarsılacağına , iş yaşantınızda zorlu günler geçireceğinize ve yaşayacağınız sorunlardan dolayı moralinizin çok bozuk olacağına alamet eder.

Rüyada çivi bulduğunuzu gördüyseniz , kardeşiniz varsa onunla beraber çok iyi anlaşacağınıza ve onunla beraber güzel vakitler geçireceğinize delalet eder.

Rüyada bir yere çivi çaktığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde evleneceğinize yorulur.

Rüyada arkasına çivi çakıldığını gördüyseniz , gerçek yaşam da evliyseniz yakın zaman içerisinde iyi huylu bir erkek evladınızın olacağına alamet eder.

Rüyada görmüş olduğunuz çivi eğer demirden ise o zaman işlerinizin her zaman ters gideceğine , kazancınızın yüksek oranda düşeceğine yorulur.

Rüyada çiviyi tahtadan gördüyseniz o zaman da işlerinizde muvaffak olacağınıza ve her zaman işlerinizin iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada çakmış olduğunuz çivinin yerinde olduğunuzu gördüyseniz , muradınıza ereceğinize ve istemiş olduğunuz şeylere kısa sürede kavuşacağınıza alamet eder.

  Rüyada çirkin görmek Nedir? İslami
1 yorum

One thought on “Rüyada çivi görmek ne anlama gelir? ( DİYANET)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.