Rüyada Altın Kolye Görmek Takmak ve Hediye Almak

Rüyada altın kolye görmek , toplumda bir yerinizin olduğuna , bu kişilerden sürekli olarak hayır duaları aldığınıza , her konuda çok başarılı olup toplum tarafından sevildiğinize,

kalbinizin çok temiz olduğuna , din ve ahlakta olgun olup Allah tarafından çok sevildiğinize yorulur.

Bunun yanı sıra aklı başında birisi olduğunuza , nankörlükten her zaman uzak durduğunuza , size bir adım adan kişilere siz her zaman on adım attığınıza ve yüce gönüllü olduğunuz için çok sevildiğinize alamet eder.

Rüyada Altın Kolye Takmak Nedir?

Rüyada altın kolye taktığınızı gördüyseniz , maneviyatınızın çok yüksek olacağına , her zaman duygusal olarak hareket edeceğinize , güzel olaylarla karşılaşacağınıza , uzun bir süre hep olumlu ve faydalı gelişmeler yaşayacağınıza işaret eder.

Yani kısacası rüyada altın kolye takmak kişi için çok hayırlıdır.

Eğer altın kolyenin sadece uç kısmını gördüyseniz o zaman bazı insanlarla anlaşmazlıklar ve fikir çatışmaları yaşayacağınıza , kısa süre içerisinde ailenizle ufak tartışmalar yaşayıp huzursuzlukların olacağına alamet eder.

Rüyada Altın Kolye Hediye Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada altın kolye hediye almak , gönül ilişkilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayacağınıza , karşı cinsten olan birisi ile çok güzel ve romantik anlar yaşayacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra çok mutlu olacağınıza , güzel olaylar yaşayacağınıza ve olumlu gelişmeler yaşayıp huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Öğretmene Sarılmak

12 Yorum

  1. ailemle beraber tatile gidiyoruz otelde kalıyoruz yalnız bu otelin merdivenleri var ama çok zor çıkılıyor bende yukarı aşağı inip çıkıyorum ama çok zorlanıyorum yukari çıkacağım zaman korkulukları tutunarak zor bir şekilde çıkıyorum bu durumu 2-3 kere yaşıyorum sonra kendimi hastane odasında buluyorum yegenlerim hasta yatıyor ve ben onlara bakıyorum odada çok fazla hasta var adım atılmayacak sekilde. sonra kuzenimle beraber yolda yürüyoruz. Sagimizda solumuzda kamyon kamyon ezilmiş kocaman domatesler dökülüyor boş arsalara ama biz sanki bu çok normal bir şeymiş gibi karşılıyoruz bu durumu. Biz yılda yurumeye devam ederken 3 tane kolyem var bunların ikisi boynunda biri de elimde sanırım tam hatırlamıyorum yolda karşıdan biri geliyor kendi ile alakalı sıkıntılı bir durumu anlatıyor ben de kolyelerden birini verip bunun benim Uğur kolyem olduğunu söylüyorum iyi geleceğini söylüyorum kolyemi veriyorum kuzenim çok şaşırıyor kolyemi vermeme. yürümeye devam ederken karşıdan iki kişi daha geliyor boynumda iki tane çok sevdiğim kolyem var bu gelenler de bir şekilde sıkıntılarını anlatiyor kuzenimle beraber yolda yürüyoruz 3 tane kolyem var bunların ikisi boynunda biri de elimde sanırım tam hatırlamıyorum yolda karşıdan biri geliyor kendi ile alakalı sıkıntılı bir durumu anlatıyor ben de kolyelerden birini verip bunun benim Uğur kolyem olduğunu söylüyorum iyi geleceğini söylüyorum kolyemi veriyorum kuzenim çok şaşırıyor yürümeye devam ederken karşıdan iki kişi daha geliyortıyorlar ve biri bir kişiyle evleneceğini ama çok kararsız olduğunu söylüyor bunun için yardım istiyor diğeri de farklı bir konuda bir yardım istiyor ben de boynumdaki iki kolyeyi de biri çok sevdiğim kuzenimden hediye biri de başka birinden hediye onun da çok seviyorum biri altın biri değil sonra ben bu sıkıntısı olan iki kişinin de sıkıntısını dinleyip bu kolyelerden birine birine birine birine veriyorum onlar da çok mutlu olup gidiyorlar kuzenim bunu neden yaptığımı söylüyor ben de sıkıntılarının giderilmesi için diyorum ve yürümeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu