Rüyada Öğretmene Sarılmak Ne Anlama gelir? (Rüya Tabiri)

Rüyada öğretmene sarılmak , rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da emeklerinin karşılığını alacağına , zorluk içerisinde çalışıp servet elde edeceğine , yüksek bir mertebeye geleceğine , itibar ve makam sahibi birisi olacağına delalet eder.

Rüyada uzun yıllardan beri hiç görmediğiniz öğretmeninize sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da zahmetli olan işlerle uğraşacağınıza,

yakın zaman içerisinde muradınıza ereceğinize , geçmiş zaman da size eğitim veren kişilere karşı vefa göstereceğinize,

insanlara her türlü konuda yardımcı olacağınıza , sıkıntılı döneminizde size yardımcı olan insanlara sizinde yardımcı olacağına işaret eder.

Eğer öğretmeninize isteksiz bir şekilde sarıldığınızı gördüyseniz o zaman , ticarette zarara uğrayacağınıza,

büyüklerinizin tavsiyesine uymadığınız için çok zararlarla karşılaşacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrayacağınıza delalet eder.

Rüyada öğretmeninize sarılıp hasret giderdiğinizi gördüyseniz , geçmiş zamanda sizin üzerinizde emeği olan insanları yıllardan beri çok aradığınıza ve en sonunda bu insanları bulup onlarla hasret gidereceğinize yorulur.

Bunun haricinde gerçek yaşam da çok mutlu olacağınıza , elinize birden fazla fırsatların geçeceğine , eğer bu fırsatları doğru değerlendirirseniz çok iyi kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , uzun yıllar boyunca çekmiş olduğunuz zorlukların karşılığını en sonunda alacağınıza , büyük mutluluk içerisinde olacağınıza ve bir servete nail olacağınıza delalet eder.

  Rüyada Öğretmen Olduğunu Görmek Hikmeti Nedir? Neye Çıkar?
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Öğretmene Sarılmak Ne Anlama gelir? (Rüya Tabiri)

  1. Rüyam da acı çektiğimi anladığım bir zaman da babam gibi düşündüğüm bir öğretmenim bana sarılıyordu ve beni başımdan öpüyordu ve geçecek bunlar diyordu bana sarılarak (omzuna kolunu koyarak başımı öptü ) matematik öğretmenim bu arada ve benim kavgalı olduğum birkaç insan da arkamızdan yürüyordu. Başları eğik bir şekilde bende hocama ağlayarak babam gibisiniz sizi cok seviyordum diyorum ve hoca da canım kızım diyor bu rüyanın anlamı nedir lütfen cevap verin hayatımın değişeceği bir noktadayım .

    1. Benimde babam yok ve neredeyse aynı rüyaları görmüşüz benimde sarildigim öğretmen matematik öğretmeniydi

  2. Oha benimde babam yok ve bende matematik ögretmenime severek sariliyordum ve beni aglarken teselli ediyordu ayni rüyaları görmuşuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.