Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Görmek ( İslami)

Rüyada ağızdan kan gelmesini görmek , rüyayı gören kişinin saklamış olduğu sırlarının yakın zaman içerisinde ortaya çıkacağına , eline bol miktarda para geçeceğine ve beklemediği bir anda zengin olacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra ticarette veya şans oyununda para kazanacağına , bazı kişilerin mirasa konacağına ve kişinin bu yüzden çok dikkatli olması gerektiğine yorulur. Başınıza her zaman hayırlı işlerin geleceğine , mutluluğa erişeceğinize ve gerçek yaşam da çok zengin birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada Kan Kusmak Görmek Ne Demek?

Rüyada kan kustuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da yapacağınız işlerden ötürü kendinizi çok kötü hissedeceğinize , pişmanlık duyacağınız işlere gireceğinize ve canınızın çok sıkkın olacağına yorulur. Bu gibi durumlardan kurtulmak için tövbe edeceğinize , yapmış olduğunuz şeyleri bir daha yapmayacağınıza ve tükürdüğünüzü yalamayacağınıza işaret eder.

Rüyada Kan Tükürmek Ne Demek?

Rüyada kan tükürdüğünüzü gördüyseniz , yakın zaman içinde sevmiş olduğunuz kişilerden kötü sözler duyarak canınızın çok sıkkın olacağına ve mutsuz bir yaşam süreceğinize alamet eder. Kişi duyacağı bu sözler ile şok olacak ve başından kaynar sular dökülecektir.

Rüyada Kan İçmek 

Rüyada kan içmek , rüya sahibinin başına kötü şeylerin geleceğine , zor günler geçireceğine ve zorlu olan yollarda sürekli olarak yürüyeceğine , en sonunda aydınlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Deterjan Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Ben rüyamdaa cok hasta oldugumu agzimdan parca parca kan geldigini gordum vekucagımda bir bebekle suya atladıgımı birilerinden kactıgımı gordum

  2. Bende rüyamda ağzımdan öksurerek kan gel dini gördüm doktora gidiyorum doktor muane ediyor birseyimin olmadini soyliyor sonra iyi gibi oluyorum sonra erik ağacından erik topluyoruz.. ağacın bazı dalları kurumuş kiriliyo

  3. Merhaba ben rüyamda kayınvalidemin dilinde ağzından kan geldiğini ağzının içi kandoluydu yerde yatıyordu rüyada korktum bağırarak ağlamaya başladım yorumlayabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

  4. Slm ben rüyamda ağzımdan pelte gibi kan tükürdüğümü gördüm.Ama bir gün önce çok Üzgündüm çok ağlamışdım onunda bir ilgisi olabilirmi ama hep Üzgünüm kendi annem babam kardeşim kendi kızlarım beni üzüyorlar onlarla bir bağıda olabilirmi? cevaplarsanız memnun olurum tşkler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu