Rüyada toka görmek ne demek? İslami

Rüyada Toka Görmek

Rüyada toka görmek , rüya sahibinin hayırlı adımlar atacağına , hem mutlu hem de huzurlu bir haya süreceğinize , evladınız varsa onların yüzünün her zaman güleceğine , hayırlı başlangıçlar yapacağınıza ve aynı zaman da yeni fırsatlar yakalayıp o fırsatları değerlendireceğinize işaret eder.

Bunun haricinde kişinin etmiş olduğu dualarının kabul olacağına , kalbinin ve niyetinin temiz olduğunu simgeler.

Rüyada saç tokası görmek ne demek?

Rüyada saç tokası gördüyseniz , sizi hem üzecek hem de mutsuz edecek olaylarla karşı karşıya kalmayacağınıza , istemiş olduğunuz şeylere kolayca kavuşacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra canınızı çok sıkan bir probleminizin olmadığına yorulur.

Rüyada taç toka görmek nedir?

Rüyada taç toka gördüyseniz , hayırlı olan bir işe gireceğinize ya da gönül ortaklığı yapacağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise sevdiğiniz kişiye yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza ve muradınıza ereceğinize delalet eder.

Rüyada taç görmek , evliyseniz yeni bir çocuğunuz olacağına , ilim tahsil etmeye ve büyük bir servete işaret eder. Bunların yanı sıra bu rüya kısmet , birleşme ve evlilik olarak tabir edilir.

Rüyada çiçekli taç görmek

Rüyada çiçekli bir taç gördüyseniz , çevrenizdeki insanların size hayran duyacağı bir iş yapacağınıza , büyük bir mirasa kavuşup zengin birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada altın toka görmek

Rüyada altın toka görmek , gerçek yaşam da eğer evliyseniz o zaman yakın zaman içerisinde bir bebek sahibi olacağınıza ve ailenizde birey artışı olacağına işaret eder.

  Rüyada Türbe Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada toka görmek ne demek? İslami

  1. Annem ruyasinda beni yani kizini bir denizin ortasinda ve o denizin ortasinda kirmizi bi toka gormus ve o tokanin karsimi tarafnda da uzun boylu genc yakisikli birini gorup ve snra o adam karsi denizde annm demis ki o toka songul kizimin ve sonrao tokayi o ruyasinda gordugu cocuk o tokayi alip karsya gecmis suyun icinde.

  2. Rüyamda hediyye paketi bana bi esimin akrabasi gondermisdi kizima 1 cift beyaz dantelli büyük tokalar göndermişdi ve bana göbdereceyinden haberim yokdu ve çok mutlu olmusdum hediyyeyi görunce anlamisdim o kisinin gonderdiyini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.