Rüyada 6 Aylık Hamile Olduğunu Görmek Neye Yorumlanır? Ne Demek?

Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek, eğer rüyayı gören kişi bir bayansa o zaman rüya hayra yorumlanır.

Rüya sahibinin yeni bir işe gireceğine , hayattaki bakış açısını artık değiştireceğine , yeni bir ev ve yeni bir okula delalet eder.

Kişi geçmiş zamanda yapmadığı işleri şimdi teker teker yapacağına , geleceği düşünerek hareket edeceğine ve ailesinden uzak bir yerde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada 6 aylık hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da ailesiyle beraber kalıyorsa o zaman yeni işinin ülke dışında olacağına yorulur.

Eğer aileniz tarafından yüzünüz hiçbir zaman gülmedi ise o zaman yeni kuracağınız ailede yüzünüzün her zaman güleceğine,

hayallerinizin gerçekleşeceğine ve doğacak olan çocuğunuz sayesinde tüm sıkıntılardan kurtulup huzur bulacağınıza işaret eder.

Eğer doğacak olan çocuğunuzun saçı sarı ve kız ise o zaman ileriki zamanlar da mevkileri yerleşeceğine , babasını daha çok fazla seveceğine ve bir yıldız gibi parlayacağına alamet eder.

Fakat çocuğun saçı siyah ve erkek ise o zaman hayatı boyunca sıkıntısız yaşayacağına ve yaşlılık geçireceğine delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi bir erkek ise o zaman rüya hayra ve iyiye yorumlanır.

Bayanlarda olduğu gibi iş , ev ve mekan değişikliği yapacağınıza yorulur.

Rüya sahibinin yeni girişimlerde bunacağına ve gireceği işlerde olumlu sonuçlar alacağına alamet eder.

Rüyada Ceset Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu