Ünlü Rüya Yorumcuları Kimlerdir?

Ünlü Rüya Yorumcuları Kimlerdir?

İmam-ı Nablusi (r.a) Hazretleri ” Abdulgani ismail En-Nablusi ”

İbn-i Şirin (r.a) Hazretleri

Mehmet Emin Kırgil Kimdir? İletişim ve Rüya Tabiri Kitabı

Şaban Yoldaş – > www.islamiruyalar.org

Ünlü rüya Yorumcusu Sigmund Freud kimdir?

Aynı zamanda ” Sigmund Freud ” Nörolog’ dur ve psikanalizin kurucusudur. Hasta olan insanların zihinsel süreçlerinin bilinç dışı yapmış olduğu işlevleri ortaya çıkarması alanında bir çok çalışmaları vardır.

Psikanaliz nedir ve Kitapları varmıdır?

Sigmund Freud’un üstün düzeyde çalışmaları sonrasında ve zihinsel hasta olan insanlar üzerine kurulmuş bir psikolojik kuramlar ve yöntemlerdir.
Bir psikoterapi tekniği olan psikanaliz, hastaların zihinsel süreçlerinin bilinçdışı unsurları arasındaki bağlantıları ortaya çıkarmaya çalışır ve bu sonuçlar sonrasında tedavi yöntemleri aranmaktadır.

  Rüya Nedir?
4 yorum

4 thoughts on “Ünlü Rüya Yorumcuları Kimlerdir?

  1. İyi günler ben Özlem birkaç gün önce rüyamda bir olay yaşadım hala etkisindeyim çünkü biliçnaltıma onun bana ilgisinin olup olmadığını sordum sonrada bu rüyayı gördüm yardımcı olursanız beni gerçekten çok mutlu etmiş olacaksınız .Rüyamda sevdiğim adamın siyah tişört ve pantolon giydiğini ve altı yedi yaşlarında yabancı bir çocuk kucağında ,oturduğunu gördüm sağ kulağında küçük halkalı gümüş küpe çok dikkatimi çekti sigarayı ağzına götürmüş yakarken bir tanesini de çocuğunkine koydu onunkinide yakıyormuş gibi oyun oynadı.
    bense uzaktan olanları hayret içinde izliyordum . Sonrada uyandım.

  2. İyi günler ben Özlem birkaç gün önce rüyamda bir olay yaşadım hala etkisindeyim çünkü biliçnaltıma onun bana ilgisinin olup olmadığını sordum sonrada bu rüyayı gördüm yardımcı olursanız beni gerçekten çok mutlu etmiş olacaksınız .Rüyamda sevdiğim adamın siyah tişört ve pantolon giydiğini ve altı yedi yaşlarında yabancı bir çocuk kucağında ,oturduğunu gördüm sağ kulağında küçük halkalı gümüş küpe çok dikkatimi çekti sigarayı ağzına götürmüş yakarken bir tanesini de çocuğunkine koydu onunkinide yakıyormuş gibi oyun oynadı.
    bense uzaktan olanları hayret içinde izliyordum . Sonrada uyandım.

  3. Rüyamda yumurta gordum etrafımda ailemden birileri var ben diyomki yumurtadan civciv çıkacak onlar yumurta bozulmuş diyo yumurtayı kırdım içinden civciv çıktı civciv yaşıyordu sonra o civciv çok güzel erkek bebek oldu çıplak çok güzel bi erkek bebekti hiç aglamiyordu

  4. Merhaba ben rüyamda kırmızi bir ata binmiştim ve atı koşturuyordum arabalar ve insanlardan gectim bir tepelige ciktim 4 tilki bana dogru geliyorlardi bana saldiracaklar dedim sonra kaçtılar bir kucuk magaraya girdiler ates etim birini vurdumu bilmiyorum biraz magaranin icine girdim tilkiler yoktu bir kadin karsima cikti sanki tilkiye degilde kadina ates etmisim bacagina baktim kursun sıyırmıstı sonra orda kadınla sevistim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.