Rüya TabirleriT Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Tilki Yakalamak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada tilki yakaladığını ve avladığını görmek, genellikle hilekar ve yalancı bir dost ya da arkadaşa tabir olunmaktadır. Fakat rüyada görülen tilkinin nerede görüldüğü de yorum için önemlidir. Öyle ki tilki evde görülüyor ise ve halkından birinin aileyi kandırması ya da oyun oynaması söz konusu olur. Bunun yanında rüyada tilki görmek beklenmedik bir olayla karşılaşmak olarak ta yorumlanmaktadır.

Rüyada Tilki Yakalamak İslamı Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre bu rüya tamamen kötü niyetli ve düzenbaz birinin dostluğunu kazanmaya ve bu nedenle duyulacak sıkıntılar olacağına tabir edilmektedir. Ayrıca bazı dini yorumculara göre bu rüya hayra yorumlanmalıdır. Çünkü rüya sahibinin bir düzen bazdan kolayca kurtulacağına ve bunun için mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada Tilki Yavrusu Görmek

Rüyada tilki yavrusu görmek genellikle küçük çaplı bir sıkıntı yaşanacağına ve bunun kişinin genellikle evinden ya da ailesinden biri tarafından ortaya çıkacak bir sorun olacağına tabir edilmektedir. Ayrıca çok sayıda alime göre bu rüya dedikodu şeklinde bazı küçük tartışmaların yaşanacağı ve bu nedenle ailenin huzursuzluk yaşayacağına tabir olunmaktadır.

Rüyada Tilki Saldırması

Rüyada tilki saldırması kişinin hayatına yakın zamanda önemli bir müdahale olacağına ya da ciddi şekilde kaydırılacağına ve bu nedenle para ya da mal kayıpları yaşanacağına tabir olunmaktadır. Ayrıca bazı dini yorumculara göre bu rüyayı gören kişinin kısa bir süre sonra ciddi bir şekilde hastalanacağına ya da aileden birinin rahatsızlanmasına tabir edilmektedir.

Rüyada Tilki Isırması

Rüyada tilki ısırması kötü niyetli ve dedikoducu bir kimseden küçük bir zarar görmeye ve bunu görerek savunma oluşturmaya tabir olunur. Bazı alimlere göre ise bu rüya son derece tehlikeli bir rüya olup kısa süre gerçekleşecek bir kavgaya tabir edilir.

Rüyada Tilki Öldürmek

Rüyada tilki öldürmek kişinin dolandırıcı ve riyakar birinin gerçek yüzünü görmesi ve onunla olan ilişkisini bitirmesi olarak yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin ailesinden birinin dolandırıcılık ya da hata yapması ve bu nedenle üzülmeye tabir olunur.

Rüyada Tilki Sevmek

Rüyada tilki sevmek dini alimler tarafından kişinin harama bulaşması ve hata yapması olarak yorumlanır.  Ayrıca bazı alimler bu rüyayı bir işten kolayca sıyrılmak ve bu nedenle insanların dedikodu yapması olarak ta tabir edilmektedir.

Rüyada Tilki Kovalamak

Rüyada tilki kovalamak bir düzenbazlığın anlaşılması ya da ayyuka çıkması şeklinde herkesçe öğrenilmesi olarak tabir edilmektedir. Ayrıca çok sayıda yorumcu tarafından evdeki yani aile içindeki kötü niyetli ve dedikoducu kimseye yorumlanmaktadır.

Rüyada Tilki Avlamak

Rüyada tilki avlamak kandırılan kişinin olayın peşine düşmesi ve çözümü için çabalaması olarak yorumlanmaktadır. Bazı İslam alimlerine göre ise bu rüya kişinin yakın zamanda bir kadından ya da beklemedi bir kişiden yoğun ilgi duyması ve bundan dolayı rahatsızlık duyması olarak tabir edilmektedir.

Rüyada 25 Sayısı Ne Anlama Gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu