Rüyada Zebra Görmek Ve Binmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zebra görmek , rüyayı gören kişinin yapmış olduğu işlerden dolayı ön plana çıkacağına ve bu işten çok yüksek paralar kazanacağınıza işaret eder.

Kazanmış olduğunuz bu başarılar sayesinde diğer insanlar tarafından ön plana çıkacağınıza ve iyi bir konuma geleceğinize , rütbe kazanacağınıza yorulur.

Rüyada koşan bir zebra gördüyseniz , ortaya koyacağınız güzel çalışmalardan dolayı istemiş olduğunuz makama en kısa zaman içerisinde ulaşacağınıza ve itibar sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada bir zebranın peşinden koştuğunuzu gördüyseniz , çalışmış olduğunuz yerde alacağınız riskler sayesinde kısa zaman içinde çok iyi yerlere geleceğinize ve istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada zebraya bindiğinizi gördüyseniz , iş yaşantınızda alacağınız riskler sayesine mevki olarak çok iyi yerlere geleceğinize ve itibar sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada Yavru Zebra Görmek

Rüyada yavru zebra gördüyseniz , gerçek yaşamda yapacağınız bazı işler insanlar tarafından küçük ve değersiz görüleceğine , fakat bir kişi ile ortaklık kurup büyük sesler getirecek işlere imza atacağınıza işaret eder.

Rüyada zebranın etini gördüyseniz , elde tutmuş olduğunuz veya değersiz olan bir eşyanızı satarak daha da çok değerlenmesine alamet eder.

Rüyada zebra beslediğinizi gördüyseniz , ilgilendiğiniz ve vakit geçirdiğiniz kişi tarafından ilgi göreceğinize yorulur.

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!