Rüyada Yıldırım Düşmesi

Rüyada Yıldırım Düşmesi İhya

Rüyada yıldırım düştüğünü görmek ihya, yıkım ve azaba işaretle deyim olunur. Rüyada görülen yıldırım yıkım
habercisi olarak deyim edilir. Rüyasında yıldırım düştüğünü görmek, bu düş fırtına ve dolu gibi birtakım afetlere işaret, hastalık vesaire gibi birtakım belalara işaret olarak deyim olunur.

• Rüyada bir kimse bir yere yıldırım düştüğünü görse, o yıldırım düşen yerin halkına ıstırap ve azap verecek bir felaketin geleceğine işaretle deyim olunur. Yıldırım görmek, hükümet yönünden gelecek cezalara dahi işaretle deyim edilir.

• Bir kimse, Rüyasında bağ ve bahçelere birbiri ardınca yıldırım düştüğünü görse, o bölgeye afetler, bela ve musibetler geleceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Yıldırım Düşmesi Kirmani yorumu:

Ruyada Yildirim Dusmesi Kirmani yorumu

Rüyada yıldırım düştüğünü görmek, pek hayra ve iyiye yorumlanmaz. Yıldırım yıkım işaretlerinin habercisidir. Bir kimse Rüyasında yıldırım düşüp kendisini yaktığını görse, bu onun, hükümet yönünden bir cezaya çarptırılacağına işaretle yorumlanır. Rüyada görülen yıldırım, pekçok kez hükümet yönünden gelecek ceza ve zararlara temsil eder. Bunun için pekçok yorumlarda bu işaretler nazar-ı itibara alınarak yorumlanır.

Rüyada Yıldırım Görmek

Rüyada yıldırım görmek, zor ve zor bir ölüme, yangın felaketine, çökme ve yıkılma musibetine vs. gibi şeylere işarettir.

Rüyada  Eve Yıldırım Düşmesi

Ruyada Eve Yildirim Dusmesi

• Rüyada evine yıldırım düştüğünü görmek, rüyayı gören kimsenin, evine hırsız gireceğine yahut hastası varsa, o
hastanın ölümüne işarettir biçiminde deyim olunur.
• Hasta olan bir kimse, Rüyasında evine yıldırım düştüğünü görse, bu rüyası, onun ölümüne, yani öleceğine işarettir. Rüyayı gören kimsenin kaybolmuş bir insanı varsa, onun ölüm haberi geleceğine işarettir.

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu