Rüyada Baskın Görmek Ne Anlama Gelir? Tabiri Nedir?

Rüyada baskın görmek , yeteneklerinizi kullanacağınıza , elinizde bulunan becerileri kendiniz için kullanıp hayatınızı kolaylaştıracağınıza , bu sayede daha fazla para kazanacağınıza ve ömür boyu çok rahat bir yaşam süreceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra gerçek yaşam da evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize , aile içerisinde ufak tefek tartışmaların olacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi iş konusunda çok iyi yerlere geleceğine , her konuda başarılı olacağına , adını her yere duyuracağına ve en sonunda aradığı mutluluğu bulacağına alamet eder.

Rüyada Baskın Yemek 

Rüyada baskın yemek , her şey yolunda giderken bir anda kötü olaylar yaşayacağınıza , işlerinizin bozulacağına ve nazara geleceğinize yorulur. Bunun haricinde kötü gözlere geleceğinize , işinizde başarılı olduğunuz için çok kıskanılan birisi olacağınıza , art niyetli olan kişilerden zarar göreceğinize , hane içerisinde sıkıntılı günler geçireceğinize ve moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada Baskın Yapmak 

Rüyada baskın yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da dost olarak bildiğiniz kişilerden büyük bir kazık yiyeceğinize , bu yüzden üzüleceğinize ve hayatınızdaki tüm konforun bir anda gideceğine delalet eder. İş konusunda bazı sıkıntılar yaşayacağınıza , kazancınızın azalacağına , hem maddi hem de manevi olarak büyük çöküntü içerisine gireceğinize işaret eder.

Rüyada Silahlı Baskın Görmek 

Rüyada silahlı baskın gördüyseniz , aile içerisinde ayrılıkların olacağına , kavgaların yaşanacağına , maddi olarak bazı sorunlardan ötürü erteleneceğine alamet eder.

Rüyada Koltuk Altı Kılı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda uyuyorken evime 3 kişinin evime girip önce kaynanamla tartıştığını ve kaynanamı tehtit ettiğini gördüm silah vardı ellerinde. iki kızımda yanımda uyuyordu. Sadece küçük kızımı kucağıma alıp onlara yalvarmaya başladım. Bize evi terk etmemizi söylediler çıkın dışarı dediler. Sadece bir kızımı almıştım yanıma diğer kızımı göremiyodum. Dışarı çıktığım mahallenin bir çogunu dışarıda gördüm onlarda telaşlıydılar bir anda silah sesleri yükseldi . 3 kişi dediklerimin arkasında dışarda 20 kişi daha vardı. Polisler diyer sokaktan ateş etmeye başlayınca evimizi basan kişiler bize ateş etmeye başladı ve o esnada bulunduğumuz yer bir deniz oldu ve biz o suyun içindeydik yanlız boğulmuyorduk .yorumuznuzu bekliyorum şimdiden tşkrler.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu