Rüyada Bir Kıza Sarılmak Neye Çıkar? Anlamı Nedir?

Rüyada bir kıza sarılmak, eğer bu rüyayı bir kız çocuğu gördüyse o zaman bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğine , hoşgörülü olacağına ve güzelliğe işaret eder.

Bunun yanı sıra darlıktan sonra ferahlığa çıkacağınıza , sıkıntılardan kurtulacağınıza , borçlarınızı ödeyeceğinize ve karşınıza birden fazla fırsatların çıkacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre Rüyada bir kıza sarılmak, hem istek hem de arzularınızın gerçekleşeceğine , meşru olmayan yollarda ilerleyeceğinize , bu yüzden kötü hallere geleceğinize alamet eder.

Yani kişi eğer böyle bir rüya gördüyse o zaman kendisine çeki düzen vermesi gerekmektedir.

Gerçek yaşam da kaybetmiş olduğunuz şeylere tekrardan kavuşacağınıza , zorlukların üstesinden gelerek insanların saygınlığını kazanacağınıza , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulup feraha ve temiz bir rızka sahip olacağınıza alamet eder.

Bunun haricinde bu rüya mutluluğa , bolluğa ve aynı zaman da berekete işaret etmektedir.

Rüyada sarılmış olduğunuz kız sevimsiz , asık suratlı veya kızgın ise o zaman maddi bir sıkıntı içerisine düşeceğinize, hem üzgün hem de kızgın bir haber alarak canınızın çok sıkkın olacağına , saklamış olduğunuz bazı sırların gün yüzüne çıkacağına ve korkmuş olduğunuz şeylerin tekrardan başınıza geleceğine yorulur.

Gerçekte ticaretle uğraşıyorsanız birisinden zarar göreceğinize ve itibarınızın yom olacağına delalet eder.

Rüyada Rüzgar Görmek

5 Yorum

  1. Merhaba ben Ali 27 yaşındayım. Rüyamda İstanbul’a gittim ilk gün kendimi bir camiye bitişik bir otelde buldum ;duş almak istedim fakat otel sahibi para istedi bende de yoktu.sonra kendimi İstanbul’un kenar semtinde inşası devam eden bir yol kenarında otururken buldum.bir süre sonra sivil bir polis geldi ve onunla konuşmaya başladık o esnada bir grup genç elinde sopalarla bize doğru geliyordu polis telsizini onlara gösterince kaçıp gittiler. sonra genç bir kız geldi o da benim gibi sokakta kalmış ve birbirimize sarılıp “İstanbul’a yeni geldim ” gibi bir şarkıyı söylüyorduk

  2. Merhaba ben Ali 27 yaşındayım. Rüyamda İstanbul’a gittim ilk gün kendimi bir camiye bitişik bir otelde buldum ;duş almak istedim fakat otel sahibi para istedi bende de yoktu.sonra kendimi İstanbul’un kenar semtinde inşası devam eden bir yol kenarında otururken buldum.bir süre sonra sivil bir polis geldi ve onunla konuşmaya başladık o esnada bir grup genç elinde sopalarla bize doğru geliyordu polis telsizini onlara gösterince kaçıp gittiler. sonra genç bir kız geldi o da benim gibi sokakta kalmış ve birbirimize sarılıp “İstanbul’a yeni geldim ” gibi bir şarkıyı söylüyorduk

  3. Rüyada sevgilimin kız arkadası bana sarılması öpmesi sevgilim yanımızdayken

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu