Rüyada Varis Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada varis görmek , rüya sahibinin çalışmış olduğu yerde hakkı olan kazancını bir türlü alamayacağına ve bu yüzden sıkıntılı döneme gireceğine alamet eder. Bunun yanı sıra çok zor durumda kalacağına , iş konusunda büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken yapacağı hatalardan dolayı çok zarar göreceğine ve sevdikleri ile arasının kısa süreliğine açılacağına işaret eder.

Rüyada Varis Çorabı Görmek

Rüyada varis çorabı gördüyseniz , hem yeteneklerinizi hem de deneyimlerinizi kullanarak hayırlı işlere gireceğinize ve bu şekilde birden fazla kişinin dikkatini çekeceğinize , bu kişilerin size destek vermesiyle beraber yeni bir işe girişeceğinize ve böylelikle sorunlarınızı ortadan kaldıracağınıza delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , kariyerinizde çok iyi yerlere geleceğinize ve zengin birisi olacağınıza yorarlar.

Rüyada Varis Patlaması

Rüyada varis patlaması gördüyseniz , sıkıntılarınızdan dolayı bir türlü istemiş olduğunuz şeylere kavuşamadığınıza, eş, dost ve yakın akrabalarınız büyük destekleri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğinize ve sorunlarınızı çözeceğinize alamet eder. Bunun haricinde yapacağınız işlerde çok başarılı olacağınıza ve başarılardan başarılara koşacağınıza yorulur.

Rüyada Bacakta Varis Olduğunu Görmek

Rüyada bacakta varis gördüyseniz , hem aile hayatınızda hem de iş hayatınızda büyük çalışmalar gerçekleştirdiğinize ve hayatınızı çok güzel bir şekilde yaşadığınıza yorulur. Bunun yanı sıra büyük bir sorun ile karşı karşıya geleceğinize ve büyük zorluklardan kurtulmak için çaba sarf edeceğinize delalet eder.

Rüyada Tadilat Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu