Rüyada Tadilat Görmek ve Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada tadilat görmek , rüyayı gören kişinin hayattan artık sıkıldığına , bu yüzden hayatıyla ilgili yenilikler yapmak için büyük çaba sarf edeceğine ve yakın zaman içerisinde başka bir şehre tanışıp orada yeni iş bulup çalışacağına delalet eder. Sosyal bir kişi olup büyük arkadaş çevresine sahip olacağınıza , güzel bir hayat kuracağınıza ve uzun zamandan beri ertelemiş olduğunuz hayallere en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Tadilat Yapmak

Rüyada tadilat yaptığınızı gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza , çeşitli değişiklikler yapacağınıza ve bu sebepten dolayı tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder. Olumsuz olarak bakacak olursak sıkıntılardan kurtulmak için göstermiş olduğunuz çabaların hepsi boşa çıkacağına yorulur.

Rüyada Tadilat Yapıldığını Görmek

Rüyada tadilat yapıldığını gördüyseniz , çevrenizde bulunan insanların sorunları ile uğraşacağınıza , bu durumdan artık kurtulmak için elinizden geleni yapacağınıza ve hayatınızın kontrolünü başka insana verdiğiniz için bu durumdan bir türlü kurtulamayacağınıza , uzun süre boyunca bu şekilde yaşamak zorunda kalacağınıza alamet eder. Rüyada tadilat halinde bir ev gördüyseniz , hayatınızla ilgili büyük değişiklikler yapacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra gireceğiniz bir işte büyük kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğinize yorulur.

Rüyada Şampuan Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Rüyamda evimizin içini kocam yaptırıyormuş iki balkonlu evimiz ve ikisinide antire yaptırıyormuş bende kızıyorum bu ev benimde evim bana niye sormuyorsun diyorum

  2. Rüyamda eşimle bi önce oturduğum eve geçici süreliğine taşınıyoruz ve eşim o evin duvarlarına tadilat ve boya ypyrdu

  3. rüyamda yaşlı bi amcanın evindeyiz ve balkonunu tadilat ettirmek istiyorum amcaya yardımcı olmak istiyorum amcaya ben seni cok sevdim diyorum ada beni sevdi kızı gibi yanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu