Rüyada Kuş Pisliği Boku Görmek Nedir?

Rüyada kuş pisliği görmek genel olarak , kişinin çok şanslı birisi olduğuna , bolluk içerisinde yaşadığına ve kısmetinin çok olduğuna işaret eder. Bunun yanı sıra Rüyada kuş pisliği görmek her istemiş olduğu şeyin gerçekleşeceğine yorulur.

Bu rüya genellikle uğur anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin geleceğinin hem hayırlı hem de güzel olacağına , yaşamış olduğu maddi sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına , maddi yönden bolluk içerisinde olacağına delalet eder. Yani bu rüya her yönden güzeldir.

Rüyada Kuş Boku Görmek Ne Demek?

Rüyada kuş boku görmek , gerçek yaşam da hayırlı olaylarla karşılaşacağınıza , tüm sıkıntılardan kurtulup ferah içerisinde olacağınıza , maddi yönden çok rahatlayacağınıza ve huzurlu bir geleceğinizin olacağına alamet eder.

Bunun haricinde iş hayatınızda olumlu gelişmelerin olacağına , maddi kazancınızın artacağına ve başarılı olduğunuz için işinizde terfi edeceğinize işaret eder.

Rüyada Kuş Pisliğini Temizlemek

Rüyada kuş pisliği temizlediğinizi gördüyseniz , dilemiş olduğunuz şeylerin gerçek olacağına , gelecekle ilgili bazı planlarınızın olduğuna, beklemiş olduğunuz haberi en kısa zaman içerisinde alacağına ve gözlemiş olduğunuz birisine en yakın zaman içinde kavuşup büyük bir özlem gidereceğinize alamet eder.

Aynı zaman da maddi gelirinizin artacağına ve küs olmuş olduğunuz kişilerle barışacağınıza yorulur.

Rüyada Kafaya Kuş Konması

Rüyada kafaya kuş konması , maddi olarak çok rahatlayacağınıza , zengin birisi olacağınıza ve sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza delalet eder.

 

Rüyada Kuş Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

8 Yorum

  1. Rüyamda annemlerin bahçesinde insanlar var ve bir hoca geliyor elinde kuranlar hadi diyor bende elime kuranı alıyorum bakıyorum kuş pislemiş ilk önce elimle temizlemek istiyorum kurumuş insanlar bekliyor bırakıyorum tam okuyacağım kuş boku ıslanmış ve yumuşamış bende elimdeki peçete ile siliyorum

  2. Lavaş ekmegin üzerine sıvanmışs kus pisliği gördüm dürüp afiyetle yedim uyandığımda midem bulunuyordu

  3. Rüyamda annemin evine gitmiştim kapıyı açarken içerisinin hemen hemen yarısına kadar kuş pisliği ile dolu olduğunu gördüm sadece bir oda değil evin her yeri doluydu bunun anlamı ne olabilir

  4. Ormanda oluyorum sıra sıra ağaçlar ve ağaçların ortasında küçük kuş evleri hepsinde kuşlar var ormanı kuş sesleri kaplamisti sonra kuşun kafama pisledigini gördüm elimde selpakla sildim Hayır olsun inş çok güzel ruyaydi orman yemyeşil cıvıl cıvıl oten minik kuslarla doluydu

  5. Üzerimizden binlerce kuş geçti ve üzerindeki ceketin her yeri kuş pisliği oldu sonrası temizlemek için ceketi çıkardım siliyordum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu