Rüyada darı görmek Neye işarettir? Manası nedir?

Rüyada darı görmek , rüya sahibinin mal kaybı yaşayacağına , hiç çalışmayıp tembelce oturacağına işaret eder. Fakat geçimi eğer ateşten olan kişiler böyle bir rüya görürse o zaman bu rüya hayra ve iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayal etmiş ve istemiş olduğunuz şeylerin gerçek olmayacağına , işlerinin her zaman kötüye gideceğine ve maddi zarara uğrayacağına delalet eder.

Bunun haricinde yakın zaman içerisinde sevinçli bir haber alıp mutlu olacağınıza ve çevrenizdeki insanlardan takdir toplayacağınıza yorulur. Rüyada darı yediğinizi gördüyseniz, gerçek yaşam da hem şansınızın hem de kısmetinizin açılacağına , engellerin ortadan kalkacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde olacağınıza ve rızkınızın artacağına alamet eder.

Rüyada darı tarlası görmek , kişinin işlerinin açılacağına , işlerin yolunda gideceğine ve malınızın artıp rahat bir yaşam süreceğinize işaret eder. Rüyada darı ekmek gördüyseniz , hayal etmiş olduğunuz şeylere kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza , iş hayatınızda sürekli olarak başarılı olacağınıza , hem şan hem de şöhret sahibi olacağınıza ve mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize delalet eder.

Rüyada darı aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamdaki çabalarınızın hiçbirisinin boşa gitmeyeceğine , hem engeller hem de aksiliklerle karşılaşmayacağınıza ve iş konusunda başarılı olacağınıza yorulur. Rüyada darı ekmeği görmek , rüyayı gören kişinin sıkıntı ve zorluklar altında kalmayacağına , mutlu bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada Lavanta Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu