Rüyada Uyumak Uyuduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada uyumak , gaflet içerisinde olacağınıza , sıkıntılı ve aynı zaman da kötü olaylar yaşayacağınıza , bunun için ise dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Uyuduğunu Görmek

Rüyada uyuduğunuzu gördüyseniz , korku , endişe içerisinde ve hasta olanlar için bu rüya her zaman hayra yorumlanır.

Gerçek yaşam da eğer hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza işaret eder. Bunların yanı sıra bekarsanız kısa zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize , evliyseniz de çocuğunuzun olacağına alamet eder.

Rüyada Uyumayı İstemek

Rüyada uyumayı istemek, gerçek yaşam da işsiz olacağınıza , tembel olup hep evde yatmak isteteceğinize ve manevi yönden ise zayıflayacağınıza yorulur.

Rüyada Uyuyan Birini Görmek

Rüyada uyuyan birisini gördüyseniz , hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılar içerisinde olacağınıza , canınızın çok sıkkın olacağı olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Sırt Üstü Uyumak

Rüyada sırt üstü uyuduğunu görmek , hem kuvvet hem de kudret sahibi olacağınıza , gerçek yaşam da hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza ve bekarsanız da evleneceğinize yorulur.

Rüyada Çarşaf İle Uyumak

Rüyada çarşaf ile uyumak , dindar olan bir kadınla yakın zaman içerisinde evleneceğinize ve onunla çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu