Rüyada Uçmak İslami Tabiri

Rüyada Havada Uçmak

Rüyada uçmak genel olarak hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı güzel ve başarılı işlere , bu başarısından dolayı terfi edeceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra iş seyahati , tatil veya ziyaret gibi yerlere gideceğinize yorulur.

Eğer rüyada yerden yukarıya doğru uçtuğunuzu gördüyseniz , maddi kayıplara uğrayacağınıza delalet eder.

Rüyada bulutlara doğru uçtuğunuzu gördüyseniz , ölüm vaktinizin geldiğine alamet eder.

Eğer rüyada bir evin çatısından başka bir evin çatısına doğru uçtuğunuzu gördüyseniz , yeni bir kişi ile izdivaç yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Kuş Gibi Uçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kuş gibi uçtuğunuzu gördüyseniz , mevki olarak değişiklik yapacağınıza , kısa zaman içerisinde daha iyi bir mevkiye geleceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra kazancınızın artacağına , rütbenizin yükseleceğine ve işlerinizin açılacağına delalet eder.

Rüyada Uçakla Uçmak Ne Demektir?

Rüyada uçak ile uçtuğunuzu gördüyseniz , çok seveceğiniz şeyler yaşayacağınıza , mutlu olacağınıza ve duymayı çok beklediğiniz şeyleri en kısa zaman içerisinde duyacağınıza alamet eder.

Rüyada Bir Yerden Bir Yere Uçmak

Rüyada bir yerden bir yere doğru uçtuğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sizi bekleyen kişilerin yanına doğru yolculuk edeceğinize yorulur.

Bu yol uzun veya kısa olabilir. Rüyada ne kadar çok yükseğe uçarsanız gideceğiniz yer de  o kadar uzak veya kısa olur.

  Rüyada Un Görmek Ve Elemek Ne Demektir?
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Uçmak İslami Tabiri

  1. Rüyamda baska bir sehre gittimi gördüm ucakla uctugumu biliyorum cünkü havaalanındaydım ama uçtuğunu görmedim uçağıda görmedim Almanya’dan İstanbula uçmuşum ve çok iyi his ettim ne anlama gelir?

  2. merhabalar rüyamda kızım kucağımda 3 harfli gelip kızımı alcakmış bende allah allah kahhar diye aklımda kalan allahın isimlerini sayıyorum saydıkca yükseliyorum kızımı alıp bir odaya kapatınca oda gidiyor 2. rüyamsa evimize hırsızın girmeye yeltendiğini ve ellerindeki muskaları evin kolonlarına bağladıklarını görüyorum bunu farkediyorum 3.rüyam annemin öldüğünü benim hıçkırıklarla ağladıgımı fakat lebbek allahümme lebbek seslerini duydugumu sonra uyandıgımı hatırlıyorum ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.