Rüyada Ray Görmek Diyanet ve İhya Tabiri

Rüyada ray görmek, kişi için iki farklı anlama delalet eder. Rüyada ray gören kimse, zamanının büyük bir kısmını seyahat etme halinde sürdüreceğine yorumlanır. Rüyada ray görmek, çoğunlukla uzun süren yollar çekmek zorunda kalacağına işaret eder. Bir diğer taraftan, toplum arasında bu kişinin parlayacak olması anlamına gelir. Rüyada görülen ray, ön planda olmasına neden olacak faaliyetleri gerçekleştirmekten uzaklaşacağına yorulur.

Rüyada Ray Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre hayat koşullarında genelde göz önünde bulunmayı seçmek yerine daha gerilerde durma anlamına gelir. Kişinin elinden geldiğince kendisi için bu rahatsızlık verici durumdan kaçınması için harcadığı emekleri gösteren bir rüyadır.

Rüyada Ray Görmek İhya

Rüyada tren rayı görmek, zahmetli bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumcular, rüyada demir yolu rayları görmek, karayolu ile yapılacak bir yolculuğa veya seyahate işarettir demişlerdir. Rüyasında bu raylar üzerinde yürüdüğünü görmek rüya sahibinin küçük bir tehlike atlatacağına işarettir denmiştir. Rüyasında raylar üzerinde tren görmek, hayırla yorumlanır. İşlerindeki kolaylığa işarettir denmiştir.

Rüyada Ray Döşemek

Rüyada ray döşemek, üzerinde uzunca vakit harcanarak çalışılmış bir projenin artık gerçekleştirilme döneminin kapıyı çaldığına, büyük ve uğurlu işlere başlayacaklarına ve bunun etkisiyle dertli ve can sıkıcı durumlardan sıyrılmanın olacağına işarettir. Önceden çeşitli nedenlerden ötürü askıya atmak zorunda kalınan bir iş ya da seçimde başarının gelme olasılığının yüksekliğine tabir edilir.

Rüyada Ray Yapmak

Rüyada ray yapmak, kişinin kendisi ve çevresi için soru işareti uyandıran hadiselerde ara yollar yerine orta yola karar vermesine, oluşacak türlü abartılı durumlardan uzaklaşmaya ve hedefe ulaşmak niyetiyle bu kişi için gerekli olan etmenlerin eksikliğine yorumlanır.

Rüyada Demir Ray Görmek

Rüyada demir ray görmek, rüya malikinin, sessiz bir yapıya ait olduğuna, mütevaziliğiyle herkes tarafından tanındığına, dik başlı olmamasından ötürü çevresi tarafından çok sevileceği ve takdir göreceğini söyler. Zor ve çatışma oluşturacak durumlar karşısında ara yolu bulma konusunda dikkatli olan, kimsenin gücenmemesi için her iki tarafa karşı olumlu yaklaşan birine yorulur.

Rüyada X-Ray Cihazı Görmek

Rüyada X-Ray cihazı görmek yorumuna bakılacak olursa, bu kişinin, dostunu ve arkadaşını seçerken ve aynı zamanda bir iş konusunda ortağını ya da hayatını sürdüreceği eşini seçerken dikkatli olmasını, tercihini doğru yapması koşuluyla hayra ve huzura ulaşacağını bildirir.

Rüyada Ray Üzerinde Yürümek

Rüyada ray üzerinde yürümek ve dolayısıyla rüyada ray görmek ne anlama gelir sorusunun cevabı, çıkarları uğruna her türlü yola başvuran, insanların tabiriyle fırıldak olarak tanınan, herhangi bir çıkarı söz konusu olmayan kişilere selamını bile göndermeyen birine yorumlanır.

Rüyada Demir Yolu Görmek

Rüyada demir yolu görmek yorumuna göre, bir olayın karşısında beklenen vakitten daha da kısa bir sürede gerçekleşeceğine, bu olayın hayırlı ve iyi şeylere tekabül ettiğine, çok sürmeyecek bir şekilde kişiye erişecek haberlere ve cümlelere işaret eder.

Rüyada Raydan Çıkmış Tren Görmek

Rüyada raydan çıkmış tren görmek, çevrenizle olan muhabbetinizin sekteye uğrayacağına, kısa süreli yaşanan engebeli durumlardan sonra büyük başarılar sunacak olan işlerin elde edileceğine alamet eder. Bununla birlikte, kişinin başına kötü hadiseler geldiği için yıpranmasına, kendisine engel olmaktan geri tavır sergilemeyen o üzücü olayın artık problem olmaktan çıkacağına tabir edilir.

Hz. Ebu Bekir’in Dua ve Yakarışları

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda bir çok tren yolunda sürekli karşıdan karşıya geçtiğimi gördm tren geliyor ben gelmeden hemn geçiyorum karşıya tekrar tekrar hep koşarak geçtm hiç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu