Rüyada Raket Görmek Nedir? İslami

Rüyada raket görmek , iş dünyası içerisindeyseniz eğer mühim bir adım üzerinde duracağınıza , rakiplerinizi alt etmek için büyük planlar yapıp en sonunda başarıya ulaşacağınıza işaret eder.

İş hayatınızın biraz sıkıntılı olacağına fakat kısa süre sonra istediğiniz şeylere emin adımlarla ilerleyeceğinize yorulur.

Eğer bir bayan rüyasında raket gördüyse , çevresinde bulunan insanların akıl alacağına , kendi fikirleri ile hareket etmeyip her zaman başkalarının sözlerine bakarak ona göre davranacağınıza , var olan problemleri çözmek yerine daha kötü bir hale getireceğinize alamet eder.

Bekar bir bayan görürse , dedikodular yüzünden kişinin eve kapanacağına , sosyal ortamdan kopacağına , kısmetlerine yüz çevireceğine yorulur. Bekar bir erkek görürse , 2 aşk arasında kalacağına işaret eder.

Rüyada Tenis Raketi Görmek

Rüyada tenis raketi gördüyseniz , pasif bir kişiliğiniz olduğu için kötü niyetli olan insanların elinde oyuncak olacağınıza , başkaları tarafından yönetileceğinize ve hiçbir zaman ses çıkarmayacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişi kendi hayatını kontrol etmek için büyük çaba sarf etse de dışarıdan almış olduğu etkiler yüzünden istemiş olduğu yola bir türlü ulaşamayacağına yorulur.

Rüyada Raket Kırmak

Rüyada raket kırmak genel olarak başkaldırmak olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi bu zamana kadar hiç ses çıkarmadığı ve insanları kırmak istemediği için bazı kişilerle bağlarını koparacağına , gerekirse o kişilerle kırıcı bir şekilde konuşacağına işaret eder.

Rüyada Tenis Oynamak

Rüyasında tenis oynadığını görmek, kibirli bir kimse olduğunuza, diğer insanları alaya almaya ve onları küçük
görerek dışlamaya ve bu kötü niteliklerinizin beraberinde din yönünden çok çok noksanlığınız ve eksikliğiniz olduğuna işaretle deyim olunur.

Rüyada Kolye Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu