K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Kaş Görmek ve Aldırmak Neye işarettir?

Rüyada kaş görmek , pahalı eşyalar alacağınıza , ışıl ışıl bir yaşam kuracağınıza , mutlu olacağınıza ve maddi olarak çok rahatlayıp bol miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra kaderinizin güzel , geleceğinizin de parlak olacağına , hayallerinize kavuşacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre hem huzurlu hem de aşk dolu bir ilişki yaşayacağınıza ve mutluluk dolu bir hayatınızın olacağına alamet eder.

Rüyada sık kaş gördüyseniz o zaman kimsenin içine burnunuzu sokmayacağınıza , bu yüzden başınızı hiçbir zaman derde sokmayacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra hem zenginliğe hem de bolluğa kavuşacağınıza işaret eder.

Bir erkek rüyada kaş gördüyse yakın zaman içerisinde bir kadın ile evleneceğine ve onunla çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Kaş Dökülmesi Ne Demek?

Rüyada kaş döküldüğünü gördüyseniz , birisinin arkasından konuşacağınıza , iftiraya uğrayıp adınızın çıkacağına yorulur.

Kişi yaşayacağı bu olayları kafasına takacağına ve bir türlü rahatlayamayacağına işaret eder.

Rüyada Kaş Aldırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaş aldırdığınızı gördüyseniz , kısmetinizin açılacağına , ayağınıza kısmetlerin geleceğine , fakat bu fırsatları değerlendirmeyip bunları tepeceğinize delalet eder.

Bunun haricinde elinizde bulunan her şeyi kaybedeceğinize , hem iş hem de aşk hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve bu duruma çok üzülüp mutsuz olacağınıza delalet eder.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu