Rüyada Kaş Görmek ve Aldırmak

Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaş görmek , pahalı eşyalar alacağınıza , ışıl ışıl bir yaşam kuracağınıza , mutlu olacağınıza ve maddi olarak çok rahatlayıp bol miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra kaderinizin güzel , geleceğinizin de parlak olacağına , hayallerinize kavuşacağınıza delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre hem huzurlu hem de aşk dolu bir ilişki yaşayacağınıza ve mutluluk dolu bir hayatınızın olacağına alamet eder.

Rüyada sık kaş gördüyseniz o zaman kimsenin içine burnunuzu sokmayacağınıza , bu yüzden başınızı hiçbir zaman derde sokmayacağınıza yorulur. Eğer gördüğünüz kaş güzelse o zaman kaderinizin güzel olacağına , parlak bir geleceğe , hep hayalini kurduğunuz hayata ereceğinize , evleneceğiniz kişi ile mutlu vakitler geçireceğinize , Bunun yanı sıra hem zenginliğe hem de bolluğa kavuşacağınıza işaret eder.

Bir erkek rüyada kaş gördüyse yakın zaman içerisinde bir kadın ile evleneceğine ve onunla çok mutlu olacağına alamet eder. Erkek kaşı görmek , evleneceğiniz kadının alımlı , neşeli ve çok güzel birisi olduğuna , onunla mutlu bir yuva kuracağınıza yorulur.

Rüyada Kaş Görmek İhya

Bir kimsenin Rüyada kaşlarının çoğalmış olduğunu görmesi, zenginliğe, Rüya sahibinin zengin olacağına, zengin
ise, malının artacağına işaret eder denilmiştir. Rüyasında kaşlarının haddinden (normalinden) fazla uzadığını görmek, iyi sayılmaz.

• Rüyasında kaşlarının ağardığını (beyazladığını) görmek, iyi bir isim iyi bir nam bırakmaya işarettir demişlerdir.

• Kaş görmek, bazen de mevki ve makama, iyi bir mertebeye ermeye, durumun düzeleceğine işaret eder denilmiştir.

Rüyada Kaş Dökülmesi Ne Demek?

Rüyada kaş döküldüğünü gördüyseniz , birisinin arkasından konuşacağınıza , iftiraya uğrayıp adınızın çıkacağına yorulur. Kişi yaşayacağı bu olayları kafasına takacağına ve bir türlü rahatlayamayacağına işaret eder.

Rüyada Kaşının Döküldüğünü Görmek

Rüyada kaş dökülmesi , arkanızdan konuşan insanların olduğuna , yakın zaman içerisinde bir iftiraya uğrayacağınıza , adınızın çıkacağına ve bu durumu kafanıza çok takacağınıza , bir türlü rahat edemeyip canınızın çok sıkkın olacağına işaret eder.

Rüyada Kaş Aldırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaş aldırdığınızı gördüyseniz , kısmetinizin açılacağına , ayağınıza kısmetlerin geleceğine , fakat bu fırsatları değerlendirmeyip bunları tepeceğinize delalet eder. Bunun haricinde elinizde bulunan her şeyi kaybedeceğinize , hem iş hem de aşk hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve bu duruma çok üzülüp mutsuz olacağınıza delalet eder. Rüyada kaş aldırmak , ayağınıza birden fazla fırsatların geleceğine , ama bunları her defasında tepeceğinize , elinizdekileri ise kaybedeceğinize delalet eder.

Rüyada Kaybolmak Ne Anlama Gelir?

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu