Rüyada İstifa Görmek

Rüyada İstifa Görmek, kişinin biri tarafından sorunlar yaşatacağına alamet olarak değerlendirilir. Kısacası gizli bir düşman tarafından işlerine karışılacağı anlamına gelir. Ancak rüya sahibinin güçlü duruşu sayesinde sorunlara başkaldıracağı şeklinde tabir edilir. Rüyasında istifa görmek maddi anlamda biri tarafından dolandırılacağı şeklinde de yorumlanır. Bazı yorumlarda yakın zamanda zorlu günlerin başlayacağına işarettir denilmiştir.

Rüyada İstifa Görmek Ne Anlama Gelir?

Bazı rivayetlerde de rüya sahibi evli ise eşi tarafından ağır suçlamalara maruz kalacağı söylenmiştir. Bu suçlamalar sonucunda eşin hatasını anlayarak özür dilemesi ile tatlıya bağlanması anlamı da taşır.

Rüyada İstifa Etmek

Rüyada istifa etmek rüya tabirinde tersine yorumlanan bir rüyadır. Aynı zamanda bu rüya sahibini mutlu edecek bir başarıya işarettir. Bununla birlikte iş hayatında terfi edeceğine veya atamasının çıkacağına işaret olarak yorumlanır. Rüya iş olmayan rüya sahibinin iş bulacağına ve şehir değiştirerek yeni işine başlayacağı anlamına gelir. Bazı alimlere göre rızkının helal yoldan artacağına ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Rüyayı gören bekarsa dinine düşkün bir eşe sahip olacağı anlamına da gelir.

Bir kimsenin Rüyasında bir işten istifa ettiğini görmesi, işlerinin düzeleceğine ve bulunduğu işinde başarılı olacağına işaret eder demişlerdir.

• Bazı yoruma göre ise, Rüyada görülen istifa etmek, bir hatadan dönülmeye, hak ve hakikati (gerçekleri) görmeye  işaret eder denmiştir.

Rüyada İstifa Eden Birini Görmek

Rüyasında herhangi birinin istifa ettiğini görmek, aile içerisinde büyük sorunların ortaya çıkacağına işaret olarak görülür. Ancak bu sorunların birlikte konuşarak, anlaşarak kısa sürede çözülmesi ve huzurlu yaşama devam edilmesine delalettir. Bazı rivayetlerde de rüya sahibinin evinde huzur ve neşenin eksik olmayacağı şeklinde tabir edilmiştir. Ayrıca diğer bir tabir olacak maddi anlamda bolluk ve bereket yaşanması anlamına gelir.

Rüyada İstifa Ettiğini Görmek

Eğer rüyanızda istifa ettiğinizi gördü iseniz iş ve ticaret hayatınızda başarıların yakın olduğunu bilmelisiniz. Rüya tabirinde istifa etmek tersine yorumlanan rüyalara arasındadır. Bu yüzden iş hayatında makam ve mevki değişimine işaret olarak yorumlanır. Kendisini istifa ederken gören rüya sahibinin önüne yeni iş fırsatlarının çıkacağı şeklinde de yorumlayanlar vardır. Bazı rivayetlerde bu rüya için iş hayatında zorluklarla karşılaşıp en sonunda kazançlı bir iş kuracağı şeklinde yorumlanmıştır.

"<yoastmark

Rüyada İstifaya Zorlanmak

Eğer bir kişi rüyada istifaya zorlandığını görürse; sağlığın yerine geleceği, dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Aynı zamanda hayatını daha hayırlı bir şekilde devam ettirmesi şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada İşten İstifa Etmek Diyanet

Diyanet’e göre işten istifa ettiğini gören kişinin işlerinde gözle görülür artış olacaktır. Ayrıca ticaretlerinizde rakiplerinizin önüne geçeceğinize ve kazancınızın artacağına delalettir. Rüya sahibi ev hanımı ise komşuları tarafından sevilip sayılacağı şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada İstifa Etmekten Vazgeçmek

Rüyada istifa etmekten vazgeçmek; mal mülk ve paranın artacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bu sayede çevresindekiler tarafından daha fazla itibar göreceğine işarettir. Aynı zamanda iş hayatındaki başarılardan sonra emekli olmayıp çalışmaya devam edeceği şeklinde de yorumlanmıştır. Diğer bir tabir olarak rızkının genişleyeceğine, bolluk ve bereket içerisinde bir sene geçireceği anlamına gelir.

Rüyada İşten İstifa Edip Pişman Olmak

Eğer biri kişi rüyasında işinden istifa edip pişmanlık yaşadığını görürse; dertlerden ve musibetlerden kurtulması şeklinde tabir edilir. Ayrıca maddi kapıların rüya sahibine yakın zamanda açılması şeklinde de yorumlanır. Özel hayatında huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, eşinden müjdeli bir haber alacağına delalet olarak da yorumlanır.

Rüyada İstifa Dilekçesi Yazmak

Rüyasında istifa dilekçesi doldurduğunu görmek; aile içerisindeki sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işarettir. Bu rüya aynı zamanda yakın zamanda önüne kazançlı bir iş fırsatı çıkacağı şeklinde tabir edilmiştir. Her türlü dert, keder ve sıkıntıdan yakın zamanda kurtulması şeklinde yorumlayanlarda vardır.

Rüyada İşten Çıkarılmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu