Rüyada İşten Çıkarılmak

Rüyada İşten Çıkarılmak Atılmak ve Kovulmak Görmek Ne Demek?

Rüyada işten çıkarılmak , gerçek yaşam da hem olumlu hem de hayırlı olaylarla karşılaşacağınıza , ticaretle uğraşıyorsanız ticari hayatınızda olumlu gelişmelerin olacağına , yavaş yavaş işlerinizi büyüteceğinize ve yeni işlere girip emeklerinizin karşılığını alarak çok başarılı olacağınıza işaret eder. Rüyayı gören kişi iş hayatında her zaman olumlu gelişmelerle karşılaşır , küçük bir işletme olarak başlamış olduğu iş yerini gitgide büyütüp kurumsal bünyede devam ettireceğine yorulur.

Her konuda çok başarılı olduğundan dolayı bol miktarda kazanç elde edeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişi eğer bir iş yeri sahibi ise o zaman işini büyük ölçüde genişleyeceğine , başka bir yerde çalışıyorsa , başarılarından dolayı yüksek mevkilere geleceğine ve kariyer açısından ise olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada İşten Kovulmak

Rüyada işten kovulduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yeni bir işe gireceğinize , hayalini kurmuş olduğunuz işi yapacağınıza ve gireceğiniz bu işte gece gündüz çalışıp büyük başarılara imza atacağınıza delalet eder.

Rüyada İşten Atıldığını Görmek

Rüyada işten atıldığınızı gördüyseniz , güzel gelişmelerin olacağına , hem maddi hem de manevi olarak tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza, yeni kişilerle dostluk ve ortaklık kuracağınıza , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize yorulur. Bu rüya genel olarak mutluluk , huzur , bolluk ve bereket olarak yorumlanır.

 

Rüyada Yunus Balığı Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

13 Yorum

 1. Askeri personelim. Meslekten ihraç edildim. Ve son 1 haftada atılmadan önceki 1 haftada en az 3 4 kez atıldığımı gördüm. Ve gercekten meslekten atıldım.. Dava actım avulat tuttum ama inşallah hakkımda hayrlı olur.. Ki senelerimi verdim bu vatana cok üzgünüm..

  1. Merhaba umut

   Vatan millet aşkıyla eda ettiğiniz gorevinize hayırlısıyla dönmeniz dileğiyle. Bu süreç içinde bu şekilde ruya görmeniz normaldir.

 2. sularin yükselmesini bekliyordu herkes.ben de kiyida durmuş bekliyordum.tam sular yukselecek;bir ayet okundu.ayet te de ki alemlerin Rabbi herşeye yetendir ile başlayip devam eden bir ayet.yine sularin yukselmesini daha önce ayetlerde açiklamiş gibiydi.tüm sevdiklerim sular altinda kaliyordu ven ise kaçiyordum.

 3. Hayirli Sabahlar

  Bir Tilkinin benim Tavuklarima zarar vermesi.
  Onlari parcalayip yemesi

 4. Rüyamda müdürüm beni kovuyordu saçımdan tutarak hemde ağlıyorum ve kaçıyorum bende sonra uyandım bu rüyayı görmeden önce işten kendi isteğimle ayrıldım sorun yaşanmadan bununla ilgisi var mıdır

 5. Bir işyerinde çalışıyorum 4 .5 gün arayla Rüyamda işten çıkartıldığı mı gördüm ama çalıştığım iş yeri değil başka bir iş yeri

 6. Rüyamda ısten çıkarıldım cok agladim bir yandan da is ariyordum .sonra benj ise tekrar geri cağirdılar.uyandim

 7. Ruyamda bir ustumle kavga ettim ve isten cikartildim cikartidigim gibi baska istedigim bi ise girdim anlami nedir acaba

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu