Rüyada kanat görmek Ne Demek Hakkında Bilgi

Rüyada kanat görmek , rüyayı gören kişi bir bayan ve hamile ise o zaman erkek çocuğunun olacağına , büyük bir servete kavuşacağına ve uzun bir yolculuğa çıkacağına yorulur. Eğer kişi başına gelecek durumlardan dolayı sabırlı olursa o zaman hem istek hem de arzularına kavuşur , mutlu olur , kötü günlerden kurtulur ve parlak günler yaşamaya başlar. Ama sabırlı olmazsanız o zaman kötü bir döneme girebilir , istek ve arzularınıza hiçbir zaman kavuşamazsınız. Psikolojik olarak yorumlarsak bu rüyayı , geniş bir görüş açısına sahip olduğunuza alamet eder.

Rüyada kanat takıp uçmak

Rüyada kanat takıp uçtuğunuzu gördüyseniz , hem huzurunuzun hem de ağız tadınızın tekrardan yerine geleceğine , yakın zaman içerisinde mekan değişikliği yapacağınıza işaret eder.

Rüyada kanatlanmak Uçmak

Rüyada kanatlandığınızı gördüyseniz , kısa süre içerisinde önemli kararlar alacağınıza , evliyseniz hayırlı bir evladınız olacağına , değişime ve yeniliğe uğrayacağınıza delalet eder.

Rüyada kanadının olduğunu görmek

Rüyada bir kanadınızın olduğunu gördüyseniz , hem hayırlı hem de olumlu gelişmeler yaşayacağınıza , hayatınızla ilgili önemli bir adım atacağınıza işaret eder.

Rüyada iki kanadı olduğunu görmek

Rüyada 2 kanadı olduğunuzu gördüyseniz , hem zorluklarla hem de sıkıntılarla karşı karşıya kalacağınıza ve bunun üstesinden gelmek için elinizden geleni yapacağınıza yorulur.

Rüyada darı görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu